ظروف تولیدی و بسته بندی زعفران عباسی

ظروف تولیدی و بسته بندی زعفران عباسی

یکی از قدیمی ترین برند های تولید ظروف زعفران در ایران که از اعتبار بالایی هم در بین همصنفان برخوردار است، ظروف بسته بندی زعفران عباسی می باشد. این مجموعه بیش از ۲۰ سال است که به کار تولید ظروف خشکبار و بسته بندی زعفران مشغول بوده و در خط تولید خود انواع ظروف را به تولید می رساند.

ظروف زعفران عباسی، به خاطر قدمتی که در کار تولید ظروف زعفران داشته، و کیفیت بالای ظروف تولیدی اش یکی از نام آوران این حوزه به شمار می رود. این واحد تولیدی ظروف زعفران با افزودن خدماتی مثل چاپ طلاکوب، تامپو و سیلک توسط سیستم های اتوماتیک و پیشرفته ای که دارد، قادر به پاسخگویی بسیاری از سفارشات با حجم بالا را برخوردار بوده و اگر شما می خواهید با نام و لوگوی خود شرکتتان بر روی ظروف شیشه ای، ظروف فلزی و … را انجام دهید، این مجموعه می تواند با کیفیت بالا کار شما را انجام دهد.

ظروف زعفران و بسته بندی زعفران در ایران قدمتش بالای ۲۰ سال می باشد. از وقتی که بحث صادرات داغ شده و شرکت ها متوجه شدند که باید به شکل ظاهری بسته بندی های خود اهمیت دهند، یک بازار کار در داخل ایران نیاز شد که بتوانند به این درخواست ها پاسخ دهند و همان چیزی که شرکت ها مد نظرشان بود را تهیه کنند.

خب قاعدتا برد با کسانی بود که زودتر در این کار وارد شدند و علاوه بر آن توانستند با تکنولوژی روز و به صورت تخصصی آشنا شوند.

اگر بخواهیم سفری به دنیای بسته بندی بیاندازیم، زمانی که بچه بودیم بسته بندی ها به شکل امروزی نبودند و در بازار و دنیای بسته بندی اگر کسی میخواست ظروف بسته بندی را پیدا کند به ظروف زعفران پاکتی و همچنین ظروف پلی کریستال تخت محدود می شد. البته ناگفته نماند که دنیای کریستال تخت بسیار گسترده بود.

اگر بخواهیم سفری به دنیال کریستال تخت بیاندازیم، این ظروف به صورت دایره ای شکل و بیضی شکل و مستطیل شکل بودند و در ابتدا بسیار ساده و هیچ گونه طرح و نوشته ای روی آن ها نبود. رفته رفته و به مرور زمان و نیازهایی که در بازار به وجود آمد، چاپ روی این ظروف آغاز شد.

هر نفر و شرکتی که در کار فروش زعفران و بسته بندی بود، به دنبال حل نیازهایش بود و اگر شرکت ها و کارگاه های تولیدی، نیازهایشان را برآورده می کردند، همکاری با آنها به صورت انبوه شروع می شد.

احتمالا اصطلاحاتی مثل قوطی مغزی کریستال، تخت نازک کریستال، تخت ضخیم کریستال، مشجر کریستال به گوشتان خورده است. این ظروف هنوز هم در بازار مشتری های خاص خودشان را دارند و از وزن های ۳۰۰ ثوتی شروع شده و تا وزن های بالاتری یک مثقال هم پیدا می شوند.

به مرور که کار صادرات به کشورهای دیگر انجام شد، و کشور اسپانیا در این کار از پیشگامان بود، قوطی های جدیدی را روانه بازار خارج کرد. به همین منوال این قوطی ها با ساختاری که داشتند و حس نیاز آن زمان بازار و رقابت با این کشور، کارگاه های تولیدی رو به تولید این ظروف آوردند.

ممکن است این اصطلاحات هم به گوشتان خورده باشد، از قبیل قوطی تخت نازک اسپانیا، خاتم اسپانیا، مستطیل اسپانیا، نازک اسپانیا و …

قوطی های اسپانیا با ته سفید و مقداری مشجر مانند هستند. به مرور از روی همین قوطی اسپانیا نمونه های داخلی هم زده شد. مثلا اگر بخواهیم مثالی بزنیم ما قوطی به نام ۱۲ نازک اسپانیا داریم که ته سفید و مشجر مانند و درب آن شیشه ای و طلاکوب شده و در همین رده هم یک قوطی به نام ۱۲ نازک مشجر داریم که ته آن همرنک پلاستیک بوده و فقط برجسته می باشد.

ظروف کریستالی دایره ای
ظروف کریستالی دایره ای

به مرور زمان هر قوطی را شما می توانستید در سه دسته بندی از لحاظ عرضه پیدا کنید:

  • ساده
  • رو طلا
  • دورطلا

امروزه هم از این نوع قوطی ها در بازار به وفور یافت می شوند و اگر سری به شهرستان ها و افراد قدیمی بازار زده باشید، بیشتر از این نوع قوطی ها جهت بسته بندی و فروش زعفران استفاده می کنند.

اگر به دنبال قوطی های پلی کریستال دایره ای شکل، مستطیل شکل هستید، مجموعه ثمین پک می تواند، با قیمت بسیار مناسب به هر تعدادی که مد نظر شماست و اگر می خواهید نام شرکت یا برند شما هم روی آن طلاکوب شود، انجام دهد.

تمام سعی مجموعه ثمین پک این است که بتواند خدماتی عالی را برای شما ارائه نماید. شما می توانید جهت سفارش قوطی های کریستالی چه به صورت ایستاده و چه به صورت تخت با واحد فروش مجموعه تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت ظروف زعفران
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *