صادرات جعبه و بسته بندی زعفران

صادرات جعبه و بسته بندی زعفران

آیا از شرکت هایی هستید که به فکر صادرات جعبه کادویی و بسته بندی زعفران به کشور های خارج هستید؟ آیا می دانید که صادرات جعبه و بسته بندی های جدید زعفران چقدر به پرستیژ کاری و رشد سود کسب و کار شما در خارج از کشور کمک می کند؟ آیا می دانید که حجم صادرات جعبه های کادویی مخمل روز به روز زیاد تر می شود؟

استفاده از قوطی و جعبه جهت بسته بندی زعفران از روش هایی می باشد که مورد استفاده بسیاری از مشتریان جهت ارسال زعفران به سایر نقاط کشور قرار می گیرد.

از آنجایی که ایران تولید کننده اصلی زعفران در جهان می باشد، لذا باید از بسته بندی و قوطی های مناسب صادراتی جهت ارسال به سایر نقاط استفاده شود تا زعفران در جهان بانام ایران در کشور های دیگر شناخته شود.

صادرات جعبه و بسته بندی زعفران به دلیل رقابتی که با کشورهای خارجی وجود دارد روز به روز در حال گسترش است و بحث صادرات جعبه و بسته بندی زعفران این روزها در بین شرکت های خصوصی زعفران بیشتر اهمیت داده می شود.

متاسفانه به دلیل ضعف در زمینه فرآوری، بازاریابی و ارائه محصول به شکل امروزی، زعفران ایران اغلب به صورت فله به کشورهای دیگر فروخته شده و در آنجا بسته بندی و به قیمت بسیار بالاتر به مشتریان ارائه می شود.

عمده ی دلیل گران بودن این محصول کم بودن بازده گل زعفران و مدت زمان محدود برداشت آن است هرچند موانع و مشکلات دیگری نیز در این میان دخیل بوده که به افزایش قیمت نهایی این محصول منجر می‌شود.

شاید ارائه محصول در بسته بندی و قوطی های جدید و شیک با کیفیت و مرغوب راهکاری مناسب برای بهبود جایگاه زعفران ایران در جهان باشد، بنابراین ظروف بسته بندی و قوطی های مدرن با طراحی جذاب می توانند در فروش بیشتر محصولات به ویژه زعفران و سایر ادویه ها و خشکبار تأثیرگذار باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت ظروف زعفران
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *