خرید ظرف خاتم زعفران

خرید ظرف خاتم زعفران

در چند سال اخیر خرید ظرف خاتم زعفران زیادتر شده است. دلیل آن هم این است که در چند سال اخیر ظرف خاتم زعفران با انواع طرح ها و رنگ های مختلف تولید شده و وارد بازار شده است. به همین دلیل از ظرف خاتم استقبال بی نظیری شده و فروش ظرف خاتم زعفران را چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور بالا برده است.

از آن جا که ظرف خاتم دارای وزن کمتری نسبت به ظرف های شیشه ای است باعث شده است که خرید ظرف خاتم زعفران افزایش پیدا کند. نقوش زیبایی که بر روی آن ها حک شده و هر بار با طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شود، جذابیت آن ها را بالا برده است.

 

دلایل خرید ظرف خاتم زعفران

خوبی که ظرف خاتم زعفران دارد، سبک بودن آن است. بنابراین یکی از ظروفی است که بیشتر برای صادرات انتخاب می شود. چون علاوه بر وزن کمتر، دارای بدنه ای مقاوم در برابر ضربه می باشد و هزینه کمتری هم برای فرد ارسال کننده یا دریافت کننده دارد.

به همین دلیل است که فروش ظرف خاتم زعفران روز به روز در حال بالا رفتن است. یکی از دلایلی که بیشتر نقش جذب کنندگی را دارد نقوش و خاتم کاری های روی این ظروف است که یاد هنر ایرانی می افتیم.

ظرف خاتم زعفران از وزن های نیم گرم شروع شده و تا وزن های یک کیلوگرم هم یافت می شود که بستگی به شما دارد که می خواهید از کدام وزن و کدام طرح استفاده کنید. البته ناگفته نماند که طرح های مختلف فقط بر روی انواع پرفروش آن اجرا شده است و بقیه وزن ها بر اساس طرح خاتم کاری شده هستند.

به طور مثال اگر بخواهیم مثال بزنیم، ظرف خاتم زعفران یک مثقالی یا ۵ گرمی یکی از آن ها است.

اگر شما هم قصد خرید ظرف خاتم زعفران را دارید می توانید با واحد فروش سایت ثمین پک تماس بگیرید و استعلام قیمت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت ظروف زعفران
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *