خرید ظروف بسته بندی کریستالی

خرید ظروف بسته بندی کریستالی

موقعی که حرف از ظروف زعفران می شود انتظار داریم هم کیفیت مطلوب و خوبی داشته باشد و هم قیمت مناسب، ارزان و به صرفه ای داشته باشد. یکی از ظروفی که هم قیمت مناسب و کیفیت بسیار خوبی دارد، همین قوطی کریستال تخت اسپانیا است که دارای سه نوع می باشند. خرید ظروف بسته بندی کریستالی امروزه یکی از به صرفه ترین نوع قوطی ها در بازار می باشد که می خواهیم در ادامه در مورد آن ها صحبت کنیم.

ظروف بسته بندی کریستالی به انواع مختلفی تقسیم می شوند، خرید ظروف بسته بندی کریستالی امروزه یکی از به صرفه ترین نوع قوطی ها در بازار می باشد که در ادامه می خواهیم در مورد آن ها صحبت کنیم.

خرید ظروف بسته بندی کریستالی

قوطی های کریستالی دارای سه نوع می باشند:

  1. ساده
  2. دورطلا
  3. وچاپدار

و قوطی های کریستال تخت در دو شکل ( بیضی و دایره ای) عرضه می شوند.

این ظروف دارای وزن های مختلفی می باشد که از وزن نیم گرم، یک گرم، دوگرم، نیم مثقال، یک مثقال، دومثقال، سه مثقال، چهار مثقال و پنج مثقال در بازار و توسط عرضه کننده ها وجود دارد.

ظروف بسته بندی کریستالی دارای ویژگی زیادی می باشد که اگر بخواهیم مورد کریستال تخت را نام ببریم، یکی از ویژگی های بارز این قوطی، سبک بودن آن است،  که به راحتی حتی در تیراژهای بالا هم، حمل و نقلش آسانتر از قوطی های کریستالی ایستاده است.

شما از هر نظر به این قوطی نگاه کنید مرقوم به صرفه است. حتی اگر بخواهید چاپ تخصصی روی قوطی اسپانیا بزنید، با کمترین هزینه نسب به قوطی‌های دیگر مثل (گوهر و آذین) می توانید برند خود را روی قوطی خود تبلیغ کنید.

قوطی اسپانیا در رتبه چهارم بعد از آذین، گوهر و خاتم قرار دارد و کمی ناشناخته ست. ولی وزن کم، قیمت مناسب، دارای سایزهای مختلفی می باشد که باعث شده یکی از پرفروش ترین قوطی ها باشد.

قوطی تخت اسپانیا و کریستال، محصول و ساخت مشهد بوده و به سراسر ایران فرستاده می شود. چنانچه قصد تهیه و خرید ظروف بسته بندی کریستالی را دارید می توانید با واحد فروش سایت ثمین پک که در پایین همین صفحه وجود دارد تماس بگیرید و استعلام قیمت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت ظروف زعفران
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *