خرید انواع قوطی های فلزی زعفران

خرید انواع قوطی های فلزی زعفران

از کجا انواع قوطی های فلزی زعفران را تهیه کنیم؟ آیا مکانی وجود دارد که بتوان از راه دور انواع قوطی ها و بسته بندی های زعفرانی که نیاز داریم را از آنجا با اطمینان تهیه کنیم؟ خرید قوطی های فلزی زعفران در مشهد چگونه امکان پذیر است؟ قوطی های فلزی زعفران دارای چند نوع می باشند؟

قوطی های فلزی خاتم زعفران به خاطر کیفیت بالایی که دارند، در بیشتر بسته بندی ها و در حوزه های مختلف تولیدی و صادراتی استفاده می شوند. کیفیت بالای این قوطی ها باعث شده است که برای هر کاری مناسب باشد. همانطور که در مقالات قبلی در خرید قوطی زعفران اشاره شد، ما انواع ظروف بسته بندی و قوطی های زعفران و ادویه جات داریم که می توانیم از آنها استفاده نماییم.

قوطی خاتم فلزی به خاطر قدمتی که دارند، دچار تغییر و تحول زیادی از لحاظ ظاهری و حجمی شده اند و حتی بعضی از این قوطی ها دیگر چاپ مجدد هم نمی شوند و شما ممکن است که در برخی از کارگاه ها یا بازار کوچکی نمونه ی آن را ببینید و در جاهای دیگر نمونه ی آن را مشاهده نکنید. چاپ و تولید بیشتر قوطی های زعفران بر اساس عرضه ی بازار می باشد و اگر در بازاری درخواست کننده ای برای قوطی نباشد، آن شرکت یا کارگاه خط تولید آن مجموعه را تعطیل می کند و به خط تولید مجموعه ی جدیدتری روی می آورد.

انواع ظروف و قوطی فلزی خاتم

قوطی های خاتم فلزی دارای خانواده ی گسترده ای می باشند، که ذکر آن اینجا خارج از وقت ما می باشد. ولی ما تمام سعی مان را می کنیم که حداقل بیشتر آنها را ذکر کنیم، تا هم شما و هم کسانی که دوست دارند از این نوع قوطی خاتم را تهیه کنند، مفید و کاربردی باشد.

  • ظروف خاتم نیم گرمی
  • ظروف خاتم یک گرمی
  • ظروف خاتم نیم مثقالی
  • ظروف خاتم یک مثقالی یا پنج گرم
  • ظروف خاتم دو مثقالی
  • و …

همانطور که در بالا اشاره شد، این ظروف بیشترین استفاده را در بین ظروف خاتم دارند، که برای شما ذکر کردیم. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که نوع محصول شما، ترکیب آن و خواص فیزیکی آن در انتخاب ماده بسته بندی که می خواهید انتخاب کنید، اهمیت دارد.

همیشه این نکته را بدانید که بین نوع بسته بندی و حفظ ترکیبات موثر زعفران، ارتباط مستقیمی وجود دارد. به طور مثال اگر بخواهیم یک مورد از این ها را ذکر کنیم باید بگوییم که زعفران رشته ای یا گرد زعفران باید در ظروف محکم تر، با دوام و سالم و تمیز و غیرقابل نفوذ به رطوبت بسته بندی شود. جنس این ظروف نباید به زعفران، چیزی بیافزاید و یا اجزایی از آنرا جذب کند.

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم، امروزه از ظروف شیشه ای رنگی، ظروف فلزی مثل انواع خاتم، ظروف پلاستیکی، سفالی و چند لایه که در برابر رطوبت، اکسیژن، نور و آلودگی های محیطی، از مقاومت های خوبی برخوردار هستند، برای بسته بندی و نگهداری زعفران استفاده می شوند.

مجموعه ثمین پک همیشه سعی نموده که انواع مختلف ظروف زعفران را با انواع و اقسام مختلف با آسانترین روش به دست مصرف کننده یا پخش کننده برساند. حتی اگر شما امکانش را داشته باشید می توانید به صورت حضوری در مشهد اقدام به خرید ظروف زعفران کنید. یا اگر فرصت کافی را ندارید ما می توانید با انواع روش های ارسال در کمترین زمان ممکن، بر اساس شرایط شما بار را با بهترین کیفیت، ارسال نماییم.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت ظروف زعفران
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *