فروش عمده قوطی زعفران خاتم استوانه

فروش عمده قوطی زعفران خاتم استوانه

فروش قوطی خاتم استوانه ای به صورت عمده چقدر است؟ از کجا می توان قوطی زعفران خاتم استوانه ای خریداری کرد؟ فروش عمده قوطی زعفران خاتم استوانه با قیمت مناسب در بازار مجازی ایرانیان انجام می شود؟ از ظروف خاتم استوانه بیشتر برای چه مصارفی استفاده می شود؟

ظروف و قوطی های خاتم استوانه ای امروزه بیشتر برای مصرف بیشتر از ۱۰ گرم استفاده می شود. یعنی به دلیل قطر و ارتفاع زیادی که دارند، می توانند حجم بیشتری از زعفران و هل و … را داخل آن نگهداری کرد. خاتم استوانه از لحاظ جنس تولیدی، بسیار محکم بوده و از زعفران و مواد مصرفی شما در برابر ضربه و دیگر صدمات محافظ می کند.

از این ظروف خاتم استوانه ای برای زعفران بیشتر از ۱۰۰ گرم تا یک کیلو گرم استفاده می شود. باید به این نکته هم توجه داشته باشید که این مقادیر اگر زعفران سرگل باشد با زعفران نگین متفاوت می باشد. این به دلیل این است که زعفران نگین به دلیل حجم بالاتری که دارد، مقدار کمتری می توان در خاتم استوانه ریخت.

یکی از انواع ظروفی که در بسته بندی زعفران استفاده می شود، ظروف خاتم استوانه شکل می باشد که در کنار سایر انواع طرح ها می توان در سایت ثمین پک آن را با بهترین قیمت تهیه کرد.

قوطی زعفران خاتم استوانه
قوطی زعفران خاتم استوانه

عمق خاتم استوانه از ۲ سانت شروع شده و تا عمق ۱۵ سانتیمتر هم ادامه پیدا می کند. که نوع ۲ سانت از ۵۰ گرم یا ۱۰۰ گرم شروع شده و هر چقدر عمق آن بیشتر باشد مقدار بیشتری از زعفران یا … می توان در داخل آن ریخت.

تنها کافیست جهت مشاهده سایر انواع نمونه ها و اطلاع از قیمت خرید و شرایط ثبت سفارش از طریق راه های ارتباطی مان با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت ظروف زعفران
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *