طراحی و چاپ پاکت زعفران

طراحی و چاپ پاکت زعفران

آیا به دنبال مکانی برای چاپ و طراحی پاکت زعفران می گردید؟ آیا شما هم دوست دارید که پاکت زعفران را با نام و شرکت خود چاپ کنید؟ آیا شما هم از پاکت زعفران و طراحی پاکت زعفران به صورت عمومی خسته شده اید و به دنبال طراحی با اسم خودتان می گردید؟ این پیشنهاد ما را از دست ندهید.

طراحی و چاپ پاکت های زعفران امروزه به دلیل رشد شرکت های خصوصی از رشد بالایی برخوردار شده اند. به دلیل هزینه پایینی که این نوع بسته بندی های زعفران دارند و در ایران عمومی تر هستند، بااستقبال بی نظیری روبرو شده اند. اگر شما هم در کار تولید و پخش زعفران در داخل ایران هستید، پیشنهاد می کنیم که برای ثبات گرفتن کارتان و پیدا کردن مشتری بیشتر و بازار بیشتر از آرم و طرح خود با شماره تلفن خود استفاده کنید.

اگر به دنبال مکانی می گردید که با بهترین قیمت، آن را برای شما چاپ و طراحی کند، تیم ثمین پک می تواند این خدمات را برای شما انجام دهد. در طول سال جاری که در آن هستیم، تعداد طراحی و چاپ پاکت های زعفرانی که افراد و شرکت ها آن را با نام خود سفارش داده اند، بسیار بالا بوده است. ما هم پیشنهاد می کنیم برای سود و کسب و کار بهتر خودتان، شما هم این کار را با بهترین کیفیت و قیمت انجام دهید، مطمئن باشید که از این تصمیم خود اصلا پشیمان نخواهید شد.

اگر شما بخواهید پاکت زعفران را با همین طرحی عمومی با مقداری تغییر انجام دهید، هزینه طراحی از شما اصلا گرفته نخواهد شد و هزینه ها بسیار کاهش پیدا خواهد کرد. ولی اگر بخواهید طرح خاصی را طراحی کنید، تیم ما می تواند آن را برای شما با بهترین کیفیت طراحی و چاپ نماید، فقط لازم است که شما در ابتدا هزینه قالب پاکت ها را برای یک بار سرمایه گزاری کنید و برای بارها و بارها آن را با تعداد ۱۲۵۰ عدد، با بالاترین کیفیت چاپ کنید.

طراحی و چاپ پاکت های زعفران
طراحی و چاپ پاکت های زعفران

 

هر تغییری در شکل ظاهری پاکت زعفران، به دلیل اینکه باید قالب آن از نو طراحی شود، شامل هزینه می باشد، آن هم برای بار اول! ولی اگر بخواهید از همین طرح پیش فرض با همان شکلی که می باشد، انجام دهید، هزینه طراحی کاملا رایگان انجام می شود و شما نیاز به پرداخت هزینه قالب هم ندارید.

تعداد پیش فرض سفارشات چاپ پاکت زعفران، ۱۲۵۰ عدد می باشد که برای سایز های نیم گرم پاکتی، یک گرم پاکتی، نیم مثقال پاکتی، یک مثقال پاکتی ثابت است ولی اگر شما سایز خاصی را مد نظرتان است که در گزینه های بالا وجود ندارد ما می توانیم آن را براش شما اضافه کرده و به تعداد مورد نظر با قیمت همکار برای شما چاپ کنیم.

معمولا اگر بخواهید یک طرح با قالب جدید را سفارش دهید تا ۲۰ روز کاری نیاز می باشد. این زمان به خاطر تایید طرح مورد نظر توسط شما و رفع مشکلات طرح، طراحی شده تا عملیات چاپ می باشد که بیشترین صرف زمان در قسمت طراحی پاکت انجام می شود. مجموعه ثمین پک همواره تمام سعی و تلاش خودش را کرده است که کیفیت طراحی و چاپ با بالاترین کیفیت بازار و بدون هزینه اضافی انجام دهد.

اگر شما هم قصد طراحی و چاپ پاکت زعفران با نام و برند خود دارید، می توانید با واحد فروش ما تماس بگیرید. ما تمام مراحل کار را با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه برای شما انجام می دهیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت ظروف زعفران
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *