خرید جعبه چوبی برای دمنوش

خرید جعبه چوبی برای دمنوش

خرید جعبه چوبی برای دمنوش صرفاً برای مواد و داروهای گیاهی مورد استفاده قرار می گیرد. این جعبه های چوبی دمنوش از ۸ قسمت تشکیل شده و نیازمند ۸ دمنوش طبیعی و گیاهان دارویی شما را برطرف می کند.

این جعبه چوبی برای دمنوش بیشتر صادراتی بوده و برای اکثر شهرهایی که گیاهان دارویی دارند خیلی پر رونق و پر مصرف هستند. شما در بیشتر جعبه های چوبی دمنوش، بنابر سلیقه تان می توانید از برگ به لیمو، گل گاوزبان، چوب دارچین، چای ترش، چای سبز، گل محمدی، زنجبیل ناساب، زعفران و … استفاده کنید.

شما می توانید با استفاده از جعبه های چوبی دمنوش از اکثر میوه های خشک و گیاهان دارویی و دمنوش که نیازی به جاهای سرد مثل یخچال ندارند را در این جعبه ها نگه داری کنید که هم فضای زیادی را اشغال نمی کند و هم به صورت یکجا به همه مواد و گیاهان دارویی به راحتی دسترسی پیدا می کنید.

این جعبه ها از جنس فیبر درجه یک و مستحکم بوده که به ۸ قسمت تقسیم شده و دارای یک طلق درجه یک قوی بوده که این جعبه ی چوبی را زیبا می کند. جعبه های چوبی برای دمنوش در رنگ ها و طرح های مختلف موجود است که رنگ های افرا و گردویی و طرح خاتم ان پرفروش تر نیز می باشد.

یک نمونه از جعبه چوبی دمنوش ۶ قسمته

خرید جعبه چوبی برای دمنوش

اگر مغازه ی خشکبار یا عطاری ای دارید، ما خرید جعبه چوبی دمنوش را به شما پیشنهاد می کنیم و حتی اگر شما شرکت بسته بندی صادراتی را دارید می توانید از این جعبه های دمنوش استفاده کنید. ما به شما اطمینان خاطر می دهیم که با استقبال خوبی برای شما و مشتریان شما در بر خواهد داشت.

حتی اگر به دنبال جعبه ی شیک و شکیل برای سوغات خود می گردید و به دنبال تنوع و دادن هدیه به دوستان و آشنایان خود هستید جعبه چوبی برای دمنوش می تواند یکی از انتخاب های شما باشد. این جعبه ها با استقبال بسیار زیادی روبرو بوده و کار دسته بندی اکثر دمنوش ها و گیاهان دارویی را برای شما در بر می گیرد.

شما با خرید جعبه چوبی برای دمنوش  می توانید اکثر گیاهان دارویی را به صورت دسته بندی شده در یک جا استفاده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت ظروف زعفران
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *