مرکز فروش عمده جعبه کادویی در تهران

مرکز فروش عمده جعبه کادویی در تهران

با توجه به این که در این چند سال اخیر جعبه های کادویی در بازار رواج یافته و مردم هم از آن ها برای بحث سوغاتی و هدیه استفاده می کنند، این نوع ظروف جعبه ای دارای طرح ها و رنگ های مختلفی تولید شده است. از آنجا که تهران یکی از بزرگترین شهرهای ایران است و نیاز به یک مرکز فروش عمده جعبه کادویی در تهران می باشد.

مرکز فروش عمده جعبه کادویی در تهران باید بتواند انواع ظروف بسته بندی و جعبه های کادویی را داشته باشد که مردم بتوانند با خیال راحت هر نوع اندازه و رنگ و طرحی که مد نظرشان بود را بتوانند تهیه و خریداری نمایند.

با توجه به اینکه مشهد بزرگترین شهر برای فروش و صادرات زعفران می باشد و از لحاظ جغرافیایی طوری است که نزدیک به خراسان جنوبی می باشد، بیشتر خریداران زعفران هنگام فروش محصولاتشان به این شهر سفر می کنند.

جعبه کادویی فانتزی

همین موضوع باعث شده است که کارگاه ها و شرکت های زیادی برای ساخت جعبه کادویی ایجاد شوند. جعبه های کادویی امروزه به دلیل استقبال بی نظیری که از آن ها شده است، در بیشتر زمینه ها وارد شده اند. به طور مثال می توان به جعبه کادویی فانتزی اشاره کرد. این ظروف کادویی فانتزی در بین نوجوانان بیشتر محبوب شده است.

 

جعبه کادویی شیک

جعبه کادویی شیک، بیشتر برای بحث صادرات استفاده می شود. این جعبه های کادویی چوبی به دلیل ساختار و طرح های مختلفی که دارند، در کشورهای خارج مورد استقبال قرار گرفته اند.

 

جعبه کادویی چوبی بزرگ

در این چند سال اخیر از جعبه کادویی چوبی بزرگ برای صادرات و دادن هدیه و سوغاتی به مدیران و حتی فروش به کشورهای مختلف باب شده است. از آنجایی که جنس جعبه کادویی چوبی بزرگ با دستگاه های مخصوص برش خورده و پارچه ای که برای آن ها انتخاب شده، همه از نوع درجه یک است، از استحکام بالایی در مقابل ضربات برخوردار است.

چنانچه قصد خرید و تهیه جعبه کادویی چوبی بزرگ و شیک را دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی، با واحد فروش ثمین پک تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت ظروف زعفران
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *