قیمت ظروف شیشه ای زعفران

قیمت ظروف شیشه ای زعفران

از کجا می توان ظروف شیشه ای زعفران را با قیمت مناسب خریداری کرد؟ آیا مکانی وجود دارد که بتوان ظروف شیشه ای زعفران را از آنجا خریداری کرد؟ انواع مدل های ظرف های شیشه ای زیبا را می توان از طریق اینترنت سفارش داد؟ مراحل آن به چه شکلی می باشد؟

ظروف شیشه ای زعفران مدتی است که در بازار وارد شده و برای بسته بندی زعفران بسیار زیباست. این ظروف شیشه ای به صورت استوانه ای بوده و در دو نوع درب پیچی و درب چوب پنبه ای یافت می شود.

ظروف شیشه ای استوانه ای همانطور که ذکر شد در دو نوع موجود می باشد:

  • درب پنبه ای
  • درب پیچی

ظروف شیشه ای بسته بندی زعفران در مدت زمان کمی که وارد بازار شده و با استقبال بی نظیری روبرو شد. به دلیل جدید بودن این نوع بسته بندی ها، مردم تمایل شدیدی برای استفاده از این نوع ظروف را نشان دادند.

ظروف شیشه ای استوانه با درب چوب پنبه ای، بیشتر وارداتی هستند. از آنجایی که ظاهری زیبا به بسته بندی زعفران می دهند و جنس محکمی دارند، مشتری پسند بوده و همچنین با درب چوب پنبه ای از ورود اشیاء خارجی به داخل آن جلوگیری می کنند.

ظروف شیشه ای استوانه ای با درب چوب پنبه ای دارای ۴ سایز می باشند که شما می توانید آن ها را تهیه کنید.

ظروف زعفران استوانه با درب پیچی هم مثل ظروف شیشه ای با درب چوب پنبه ای بوده ولی از لحاظ سایز بندی در سه سایز موجود می باشد.

اگر بخواهیم به دنیای این ظروف وارد شویم در اولین برخورد با این ظروف، بسیار جذب آن ها خواهید شد!  این ظروف از لحاظ پهنا همه در یک سایز هستند ولی از لحاظ طول و ارتفاع دارای سایز های مختلفی می باشند.

به دلیل شفاف بودن این ظروف، بسیار مناسب بسته بندی زعفران هستند و نظر هر بیننده ای را به خودشان جلب می کند.

اگر قصد تهیه این ظروف شیشه ای زعفران استوانه را دارید، می توانید با واحد فروش ثمین پک تماس گرفته و به هر تعداد که مد نظر شما است آن را سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت ظروف زعفران
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *