قیمت فروش ترازو زعفران

قیمت فروش ترازو زعفران

اگر شما هم دنبال قیمت فروش ترازو زعفران هستید و دوست دارید که فعلا ترازویی با قیمت مناسب را برای اول کارتان بخرید و با آن کارهای وزن کردن زعفرانتان را انجام دهید، پیشنهاد می کنید از ترازو زعفران که مناسب هم هستند استفاده کنید. این ترازو ها دارای واحدهای مختلفی می باشد. خوبی که این ترازو زعفران دارد خیلی سریع شما می توانید کار خودتان را راه بیاندازید.

قیمت فروش ترازو زعفران هم بسیار با امکاناتی که دارد مناسب می باشد. ظرفیتی که این نوع ترازو ها دارد با همدیگر فرق دارد و قیمت آن ها بر اساس ظرفیت وزنشان فرق می کند. این ترازو ها از ۵۰ گرم شروع شده و تا ۵۰۰ گرم ادامه دارد.

دقتی که این ترازو زعفران ها دارند هم متفاوت می باشد. واحد های آن ها از ۰٫۰۱ گرم شروع شده و تا ۰٫۱ گرم هم ادامه دارد. این ترازو ها جوابگوی شما را در وزن کردن زعفران پاسخگو است. این ترازو ها دارای یکسری کلیدهای عملیاتی است که کار شما را در کار کردن با این ترازو راحت تر کرده است. کلید هایی شامل روشن / خاموش – پارسنگ – تغییر واحد وزن کشی می باشد.

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد این ترازو ها دارای واحدهای مختلفی می باشد که شامل واحد گرم، انس، قیراط، گرین را شامل می شود. یعنی یکی از پایه ای ترین واحد ها که گرم می باشد و نیازمند کار شما برای زعفران است، را دارد و شما می توانید به راحتی از آن با دقت بسیار بالا استفاده کنید.

این ترازو مخصوص زعفران دارای صفحه نمایش چراغ دار می باشد که شما می توانید به وسیله lcd که دارد واحد ها و وزن های انجام شده را مشاهده کنید.

چنانچه قصد خرید ترازو مخصوص زعفران و همچنین به دنبال قیمت فروش ترازو زعفران هستید می توانید از طریق واحد فروش سایت ثمین پک استعلام قیمت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت ظروف زعفران
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *