بهترین ظرف نگهداری زعفران

فروش قوطی فلزی زعفران با قیمت عمده

بهترین ظرف نگهداری زعفران که از همه لحاظ بتواند از زعفران نگهداری کند و کیفیت آن را طولانی مدت حفظ کند چیست؟ بهترین ظرف برای نگهداری زعفران که در ایران از محبوبیت بالایی برخوردار باشد و توانسته بیشترین سهم فروش را از آن خود کند و رضایت مشتریان بیشتری را به سمت خود جلب کند شامل دو گروه می شود که می خواهیم در این پست به آن بپردازیم.

بهترین ظرف نگهداری زعفران

ظرف نگهداری زعفران در ایران به دو گروه اصلی تقسیم می شوند. اگر بخواهیم بهترین ظرف نگهداری زعفران را نام ببریم، اول باید آن ها را معرفی کنیم. همانطور که ذکر شد ظرف نگهداری زعفران به دو گروه اصلی تقسیم می شوند که شامل موارد زیر هستند:

  • ظرف شیشه ای زعفران
  • ظرف فلزی زعفران

هر کدام از موارد بالا خود به گروه های بیشتری تقسیم بندی می شوند که شامل مزایایی نسبت به همدیگر هستند. در بعضی از مناطق ایران هر کدام از آن ها از محبوبیت بالایی برخوردار هستند که بستگی به نوع کاربرد آن ها هم دارد.

مرکز عمده فروش ظروف خاتم زعفران

برای اینکه بتوانید زعفران را تازه نگهداری کنید نیاز به ظرف نگهداری زعفران دارید. ظرف نگهداری زعفران بسیار مهم است و باعث حفظ کیفیت زعفران خریداری شده شما می گردد.

معمولا کسانی که زعفران برای مصرف شخصی تهیه می کننند، همان اول شروع به الک کردن آن می کنند، این کار باعث می شود که عطر و بو و کیفیت آن کاسته شود. برای این کار شما نیاز به ظرف نگهداری زعفران اسیاب شده دارید.

بهترین ظرف برای نگهداری زعفران که باعث شود عطر و بو و کیفیت آن کاسته نشود، ظروف شیشه ای و ظروف فلزی هستند. این دو نوع باعث می شوند که زعفران خاصیت اصلی خودش را از دست ندهد.

در ایران چند سالی است که ظرف مخصوص نگهداری زعفران ایجاد شده است و از کیفیت بسیار بالایی هم برخوردار است. این ظروف از زعفران در برابر محیط و رطوبت محافظت می کند.

ظرف مناسب برای نگهداری زعفران ظروف شیشه ای یا پلی استایرن که در داخل تولید می شود و همچنین ظروف خاتم می باشند.

قوطی خاتم زعفران یک مثقال

بهترین ظرف برای نگهداری زعفران خشک

کشاورزان و خریداران برای نگهداری زعفران به مدت طولانی نیاز به ظرف هایی دارند که بتواند حجم بالا را در خود نگهداری کند. خوشبختانه شرکت ها به این نیاز پاسخ دادند و ظروفی را تولید کردن که بتواند به مدت طولانی و با استحکام بالا زعفران را نگهداری کند.

برای جلوگیری از اینکه زعفران در معرض نفوذ نور و هوا قرار نگیرد، بهتر است بعد از جم آوری آن را در محیط تاریک و خنک نگهداری کنید. چون طول عمر زعفران نهایتاً دو سال است.

خرید قوطی فلزی بزرگ زعفران

برای وزن های کم همیشه از ظروف کوچک که در سایت ثمین پک به آن ها اشاره کردیم، استفاده می شود ولی برای وزن های مثلا نیم کیلو، یک کیلو و ۲ کیلو زعفران نیاز به ظرف های بزرگتری است.

ظرف مناسب نگهداری زعفران نه تنها باید از ورود هوای بیرون جلوگیری کند، بلکه باید داخل خود نیز کمترین هوای ممکن را نگه دارد.

استفاده از ظرف کوچک باعث می شود به راحتی بتوانید میزان زعفران مورد نیاز خود را خارج کنید و به سرعت در ظرف را ببندید. همانطور که گفته شد زعفران نسبت به نور حساس است. بهترین حالت این است که زعفران را در دمای بین اتاق و حتی زیر ۲۰ درجه سانتیگراد نگهداری کنید.

این تغییر دما پایین تر می تواند مشکلات زیادی برای زعفران ایجاد کند از جمله اینکه باعث می شود جدا کردن شاخه ها از یکدیگر سخت شود، زعفران کپک یا حتی کرم بزند.

جهت خرید قوطی و بسته بندی زعفران میتوانید با واحد فروش ثمین پک در ارتباط باشید:
محمد قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پک واتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفران تلگرام: ورود به کانال تلگرام

یک دیدگاه برای “بهترین ظرف نگهداری زعفران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − هشت =