چکونه انواع بسته بندی زعفران صادراتی در یکجا مشاهده کنیم؟ بسته بندی شیک زعفران که برای صادرات مناسب باشد از کجا تهیه کنیم؟ آیا از شرکت هایی هستید که به فکر صادرات جعبه کادویی و بسته بندی زعفران به کشور های خارج هستید؟ آیا می دانید که صادرات جعبه و بسته بندی های جدید زعفران چقدر به پرستیژ کاری و رشد سود کسب و کار شما در خارج از کشور کمک می کند؟ آیا می دانید که حجم صادرات جعبه های کادویی مخمل روز به روز زیاد تر می شود؟

استفاده از قوطی و جعبه جهت بسته بندی زعفران از روش هایی می باشد که مورد استفاده بسیاری از مشتریان جهت ارسال زعفران به سایر نقاط کشور قرار می گیرد.

از آنجایی که ایران تولید کننده اصلی زعفران در جهان می باشد، لذا باید از بسته بندی و قوطی های مناسب صادراتی جهت ارسال به سایر نقاط استفاده شود تا زعفران در جهان با نام ایران در کشور های دیگر شناخته شود.

خرید قوطی خاتم فلزی زعفران

صادرات جعبه و بسته بندی زعفران به دلیل رقابتی که با کشورهای خارجی وجود دارد روز به روز در حال گسترش است و بحث صادرات جعبه و بسته بندی زعفران این روزها در بین شرکت های خصوصی زعفران بیشتر اهمیت داده می شود.

انتخاب بهترین ظرف صادراتی زعفران

متاسفانه به دلیل ضعف در زمینه فرآوری، بازاریابی و ارائه محصول به شکل امروزی، زعفران ایران اغلب به صورت فله به کشورهای دیگر فروخته شده و در آنجا بسته بندی و به قیمت بسیار بالاتر به مشتریان ارائه می شود.

خرید شیشه زعفران

عمده ی دلیل گران بودن این محصول کم بودن بازده گل زعفران و مدت زمان محدود برداشت آن است هرچند موانع و مشکلات دیگری نیز در این میان دخیل بوده که به افزایش قیمت نهایی این محصول منجر می‌شود.

انتخاب بهترین ظرف صادراتی زعفران

شاید ارائه محصول در بسته بندی و قوطی های جدید و شیک با کیفیت و مرغوب راهکاری مناسب برای بهبود جایگاه زعفران ایران در جهان باشد، بنابراین ظروف بسته بندی و قوطی های مدرن با طراحی جذاب می توانند در فروش بیشتر محصولات به ویژه زعفران و سایر ادویه ها و خشکبار تأثیرگذار باشد.

کارخانه تولید ظروف بسته بندی زعفران

سود بسته بندی زعفران

خوشبختانه در ایران تعداد بسیار زیادی واحد بسته بندی زعفران وجود دارد که به کار بسته بندی زعفران مشغول هستند که بعضی از آن ها توانسته اند برای خود یک گوشه از بازار را هدف قرار داده و محصولات خود را به فروش برسانند.

سود بسته بندی زعفران

انواع راه هایی که می توان زعفران را وارد بازار کرد بستگی به نوع بازار دارد. مثلا واردات، صادرات، چه به صورت جزئی و چه به صورت عمده، پخش در آشپزخانه ها و … وجود دارد که از انواع بسته بندی زعفران استفاده می کنند.

سود بسته بندی زعفران متغیر است و از حداقل 50 هزار تومان تا 1 میلیون تومان در هر کیلو می باشد. نکته ای که باید شما توجه داشته باشید این است که از منبعی درست و با بهترین قیمت بتوانید زعفران خود را خریداری نمایید.

انتخاب بهترین ظرف صادراتی زعفران

نحوه بسته بندی زعفران

همانطور که در بالا اشاره شد، انواع نحوه بسته بندی زعفران داریم. قبل از اینکه به این مسئله بپردازیم باید چند نکته را لیست وار توضضیح کوتاه دهیم.

نوع بسته بندی که می خواهید انجام دهید چه باشد؟

 • پلاستیک
 • پلی کریستال
 • فلزی
 • شیشه
 • مقوایی

حجم کار چقدر است؟ توانایی چه میزان بسته بندی را در ماه دارید؟

نحوه بسته بندی زعفران

چند نوع بسته بندی خواهید داشت؟

 1. نیم گرم
 2. یک گرم
 3. نیم مثقال
 4. یک مثقال

هر کدام از موارد بالا مهم است و علت بسیاری از تعطیلی های واحد های بسته بندی بی توجهی به همین مسائل بالاست. اگر می خواهید کسب و کارتان رشد کند و هزینه زیادی را متحمل نشوید، قبل از شروع به مسائل بالا فکر کنید.

قوطی گوهر

سود بسته بندی زعفران بستگی به چند موارد بالا دارد. اگر توانایی صادرات داشته باشید، سود شما بالاتر هم خواهد رفت چون با دلار خرید و فروش را انجام می دهید. شما علاوه بر انتخاب بسته بندی زعفران، هزینه های آزمایشگاه، نیروی های انسانی و تاسیسات را که کم کنید، سود هم خواهید داشت. چون واحد شما ریال هست و واحد فروش دلار.

چاپ انواع پاکت بسته بندی زعفران

بسته بندی زعفران صادراتی

بسته بندی زعفران صادراتی دارای تنوع زیادی است که در ادامه آن ها را ذکر می کنیم. خوشبختانه در ایران ما انواع بسته بندی زعفران صادراتی داریم که دارای تنوع زیادی است. این ظروف دارای جنس های مختلفی است.

 • بسته بندی زعفران پاکتی
 • بسته بندی زعفران پلی کریستال
 • بسته بندی زعفران فلزی
 • بسته بندی زعفران شیشه ای

قبل از اینکه بخواهید قوطی مورد نظر را انتخاب کنید، باید بدانید که به کدام کشور می خواهید صادرات انجام دهید. مثلا برای کشور های عربی شما می توانید از ظروف پلی کریستال با انواع مختلف استفاده کنید. برای کشور های اروپایی از ظروف خاتم و شیشه ای بهتر است استفاده کنید. برای کشورهای اطراف ایران، پاکت، پلی کریستال و فلزی بسیار مناسب هستند.

انتخاب بهترین ظرف صادراتی زعفران

بسته بندی شیک زعفران

همانطور که گفته شد، ما انواع بسته بندی شیک زعفران داریم که در چند سال اخیر در ایران تولید شده است. یکی از این بسته بندی ها پک هایی هستند که شامل انواع قوطی ها می شوند. این پک ها بسیار مناسب صادرات و سوغاتی می باشد.

فروش جعبه های شیک زعفران

نحوه بسته بندی زعفران

سوالات زیادی برای تازه کارهایی که به شغل فروش زعفران مشغول هستند، پیش می آید که چطور و به چه نحوی بسته بندی زعفران را انجام دهند. ما در اینجا به صورت کلی آن را بیان می کنیم.

نیاز به ترازو دارید.

شما در شغل زعفران نیاز به ترازویی دارید که بتواند مقادیر، گرم و ثوت را محاسبه کند. معمولا ترازوهایی که سه صفر (0.00) هستند مناسب این کار می باشند. این ترازو ها از قیمت بسیار پایین تا قیمت بسیار بالا در بازار موجود می باشند. البته ما در سایت ثمین پک به این نیاز پاسخ داده ایم و ترازوهای بسیار حساس زعفران را قرار داده ایم.

ترازو دیجیتال زعفران

کدام نوع بسته بندی

اگر می خواهید در پاکت های زعفران کار بسته بندی را انجام دهید، علاوه بر ترازو حساس دیجیتال زعفران نیاز به یک عدد دستگاه پرس دارید. دستگاه دوخت پلاستیک زعفران دارای کاربردها و سایزهای مختلفی است.

دستگاه های پرس پلاستیک زعفران دارای سایزهای مختلفی است.

 1. دستگاه پرس زعفران 15 سانت
 2. دستگاه پرس زعفران 20 سانت
 3. دستگاه پرس زعفران 30 سانت

شما باید انتخاب کنید که کدام یک از دستگاه های بالا مناسب کار شما است. بین کیفیت های این دستگاه ها اصلا تفاوتی وجود ندارد، تنها فرق آن ها در تیغه دوخت آن ها است.

خرید دستگاه دوخت پلاستیک

اگر بخواهیم توضیح کوتاهی دهیم، دستگاه های پرس پلاستیک 15 سانت مناسب بسته بندی هایی است که حداکثر پهنای آن ها 15 سانت باشد. در غیر اینصورت باید دو بار کار پرس را انجام دهید.

نیاز به قوطی زعفران دارید؟

اگر قصد دارید بسته بندی زعفران را به صورت قوطی انجام دهید، ابتدا باید ترازو داشته باشید. قوطی ها هم که دارای تنوع های مختلفی است که می توانید در فروشگاه ثمین پک آن ها را کامل مشاهده کرده و بر اساس نیاز خود، تعداد مورد نظر را انتخاب نمایید.

قیمت ظروف کریستال زعفران

بسته بندی صادراتی زعفران

شرکت های زیادی سعی کرده اند که تنوع کار خودشان را در قسمت صادرات زیاد کنند. همانطور که گفتیم فعلا ظروف شیشه ای و فلزی و همچنین پک های زعفران بسیار مناسب بحث صادرات هستند.

سود صادرات زعفران

خب با این احوال اگر بخواهید کار صادرات را چه به صورت شخصی و چه به صورت شرکتی انجام دهید، خیلی بیشتر از داخل ایران می توانید سود نصیب خودتان کنید. به شرط اینکه بتوانید خریداری مناسبی پیدا کنید.

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

2 دیدگاه برای “انتخاب بهترین ظرف صادراتی زعفران

 1. حسینی گفته:

  ممنون از شما
  واقعا کارمو در انتخاب صادرات جعبه و بسته بندی زعفران راه انداخت، واقعا که سایت عالی دارید
  بی رقیبید توی این حوزه از لحاظ اطلاعات

  • محمد قربانی گفته:

   با سلام خدمت شما
   بسیار ممنون از نظرتان
   لطف شماست
   سعی میکنیم اطلاعات بیشتری در زمینه انتخاب جعبه و بسته بندی زعفران صادراتی در سایت منتشر کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *