از کجا می توان انواع ظروف بسته بندی خاتم با طرح های جدید زعفران را خریداری کرد؟ آیا مکانی وجود دارد که بتوان به صورت پستی یا باربری به هر نقطه ای از ایران که بخواهیم برای ما ارسال کند؟ خرید انواع ظروف خاتم جدید چگونه است؟ آیا می توان با قیمت همکار ظروف بسته بندی خاتم فلزی را تهیه کرد؟

ظروف خاتم در بازار به دلیل تنوع زیاد و طرح های جدید بسیار پرطرفدار می باشد. امکان تهیه همه انواع آن از طریق سایت ثمین پک وجود دارد ظروف فلزی خاتم کاری شده در کنار باکس های mdf، خود را بیشتر نمایان می کنند و نظر خریداران را به خود جلب می کنند.

khatam 10GD 02

 

از آنجایی که زعفران از ارزش مالی و درمانی بالایی برخوردار است، باید برای حفظ و نگهداری عطر و بو و کیفیت آن، ظروفی جهت بسته بندی و نگهداری آن در نظر گرفته شود که از عطر و طعم و خواص دارویی آن به خوبی مراقبت کنند. لذا ظروف خاتم برای حفظ و مراقبت از زعفران تضمین می شود.  ظروف فلزی بسیار گوناگون هستند و هر کدام از لحاظ شکل و ظاهر زیبایی خاص خود را دارد.

ظروف خاتم زعفران، نشانه اصیل بودن کالای یک ایرانی است. به دلیل نقش و نگارهای که بر روی آن نقش بسته اند و خودنمایی می کنند توجه همه را به خود جلب می کند. برای همین است که از این قوطی ها جهت بسته بندی زعفران استفاده می شود و ارزش زعفران را دو چندان می کند.

قیمت تولید انواع ظروف بسته بندی زعفران

این ظروف به دلیل کیفیت بالا و شکیل بودن بسته بندی ها باعث شده همیشه تقاضا برای این ظروف بالا باشد. این ظروف را می‌توان در انواع وزن ها در بازار یافت
به طور معمول ظروف خاتم از دو الی سه گرم شروع شده و تا وزن یک کیلو در بازار یافت می شود.

از آنجایی که این قوطی ها تولیدی ایران است، دست و هنر ایرانی در آن به کار رفته است، تقاضا برای صادرات آن جهت بسته بندی زعفران بالا است و از لحاظ اقتصادی کاملا به صرفه می باشد و از قیمت مناسبی هم برخوردار است. شما می توانید بسته بندی زعفران خاتم را در سایت ثمین پک با هر نوع سلیقه ای که دارید در وزن های مختلف تهیه کنید.

قیمت ظروف بسته بندی زعفران مشهد

تمام تلاش ما بر این بوده است تا بتوانیم هر نوع سلیقه ای را پوشش دهیم. ظروف خاتم برای بسته بندی بسیار عالی است و بیشتر جنبه کادویی دارد. این حق شما  است که بابت چیزی که پول پرداخت می کنید، بتوانید محصولی با کیفیت دریافت کنید. چنانچه قصد تهیه و خرید این نوع قوطی ها را دارید کافی است با واحد فروش ثمین پک تماس بگیرید.

خرید ظروف بسته بندی زعفران در تهران

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *