آیا به دنبال خرید بسته بندی های جدید زعفران هستید؟ قیمت خرید بسته بندیهای جدید زعفران چند است؟ چگونه می توان سفارش بسته بندیهای جدید زعفران را داد؟

خرید بسته بندی های جدید زعفران با توجه به درخواست های زیادی که برای صادرات وجود دارد همیشه نیاز به بسته بندیهای جدید زعفران حس می شود.

از آنجا که ممکن است شما در شهری غیر از شهر طراح یا چاپخانه باشید، با کمک زیرساخت های اینترنت شما می توانید به صورت آنلاین با قیمت عمده از طریق راه‌هایی که فراهم شده سفارشات خود را ثبت کرده و تمام شده آن را در شهر خود تحویل بگیرید.

ازجمله بسته بندی های جدید زعفران می توان به بسته بندیهای جدید شیشه ای، پک های مخملی و پک های ترمه سنتی با دیزاین های متفاوت اشاره کرد. این روزها شرکت های زعفران سعی بر این دارند تا از ظروف زعفران شیک برای صادرات استفاده کنند، که بسیار پر طرفدار است و برای هدیه دادن مناسب می باشد.

سفارش چاپ و بسته بندی زعفران

فروش ظروف مخصوص بسته بندی زعفران

انواع بسته بندیهای جدید زعفران

یکی از ظروفی که در خارج از کشور بسیار محبوب می باشد و جزء پرطرفدارترین نوع بسته بندیهای زعفران محسوب می شود، ظروف شیشه ای چوب پنبه ای است. ممکن است شما هم به دنبال این نوع ظروف بسته بندی جدید زعفران باشید.

یکی از درخواست هایی که زیاد مطرح می شود، طراحی و ساخت بسته بندیهای جدید برای ظروف شیشه ای می باشد که واحد طراحی ثمین پک با توجه به درخواست های مشتریان آن ها را طراحی می کند.

خرید بسته بندیهای جدید زعفران

یکی دیگر از بسته بندیهای جدید زعفران، پک های مخملی و ترمه که از جنس چوب و بسیار مقاوم هستند می باشد که جنس بیرونی آن از پارچه های مخملی و ترمه(پته جقه) برای زیباتر شدن آنها استفاده می شود.

خرید بسته بندیهای جدید زعفران

پک های شیک، طرح ها و شکل های گوناگونی دارند که محتوی اصلی این نوع پک ها می تواند از زعفران یا هل باشد که در کنار آن ممکن است از قوری پیرکس که برای دم کردن زعفران و یا هاون برنجی برای کوبیدن و نرم کردن زعفران یا هل به کار می رود استفاده شود.

مرکز عمده فروش ظروف خاتم زعفران

شما می توانید با خرید بسته بندی های جدید زعفران با قیمت عمده از واحد فروش ثمین پک، از کیفیت انواع پک های زعفران و سایر ظروف که در سایت قابل مشاهده است اطمینان خاطر داشته باشید.

سفارش چاپ و بسته بندی زعفران

در واحد تولیدی ثمین پک از مواد درجه یک برای ساخت انواع ظروف زعفران بکار استفاده می شود، تا همکارانی که در زمینه زعفران و خشکبار فعالیت می کنند با خیال راحت زعفران اعلای خود را به مدت طولانی نگهداری کنند، و همچنین حمل و نقل زعفران آسان و بدون آسیب دیدگی و نرم شدن زعفران باشد.

انتخاب بهترین ظرف صادراتی زعفران

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *