خرید و فروش ظروف بسته بندی زعفران در ژاپن با توجه به رشدی که در این چند سال اخیر داشتند رو به افزایش است. اما آیا کشور ژاپن دنبال هر نوع ظروف بسته بندی زعفران است؟ حتما می دانید که تاکدا یکی از شهرهای کیوشو ژاپن است که از سال 1903 شروع به کشت پیاز زعفران نمود.

این شهر حدود 80 درصد، حجم تولید را در کشور ژاپن در اختیار دارد. ولی با توجه به اینکه کشور ژاپن منطقه ای برای کشت ندارد، چرا اینقدر موفق بوده است؟

روندی که کشور ژاپن برای محافظت از پیاز زعفران انجام می دهد هم به نوع خود جالب است. مردمان این شهر منظور تاکدا است بعد از اینکه پیاز زعفران دوره گل دهی خود را آغاز کرد، گل های آن را چیده و در اواخر ماه 11 منظور به میلادی است، پیاز زعفران را به زمین کشاورزی منتقل می کنند.

[su_animate]پیشنهاد می کنیم که مقاله فروش ظروف شیشه ای زعفران را هم مطالعه فرمایید.[/su_animate]

فروش عمده قوطی فلزی فانتزی

این افراد هر ساله اواخر تابستان کار کندن پیاز زعفران را انجام می دهند. اما ممکن است یک سوال ذهن شما را به خود مشغول کند و آن این باشد که برای آب دادن آن چیکار می کنند؟

باید گفت که پیاز زعفران در این مدت نیاز به آب دادن ندارد! به دلیل اینکه باران زیادی در این کشور می بارد، پیاز زعفران را در اتاق هایی کشت می کنند که بتوانند راحت تر عمل برداشت گل و زعفران را انجام دهند.

قوطی مربع کوچک زعفران

از آن جایی که این کشور به محصول زعفران بیشتر از ایران اهمیت می دهند، برای بسته بندی آن سال هاست که تحقیق کرده اند و همیشه پیشتاز بازار بوده اند. معمولا مدرن ترین ظروف بسته بندی زعفران را ساخته تا از گران بهاترین محصول کشورشان یعنی زعفران محافظت نمایند.

قوطی کریستال درب پیچی

معمولا بیشتر ظروفی بسته بندی هایی که این کشور برای زعفران استفاده می کند، شیشه ای و از نوع درجه یک هستند، که ما در سایت ثمین پک در مورد خواص و ویژگی های ظروف بسته بندی زعفران صحبت کرده ایم.

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *