آیا می دانید که ما ظروف مستطیلی برای بسته بندی زعفران داریم؟ آیا تا بحال از ظروف مستطیلی جهت بسته بندی زعفران استفاده کرده اید؟ مدل های ظروف مستطیلی زعفران به چند دسته تقسیم می شود؟ آیا می توان از ظروف مستطیلی جهت بسته بندی زعفران استفاده نمود؟

ظروف مستطیلی جهت بسته بندی زعفران را اگر بخواهیم مورد بررسی قرار دهیم، به دو دسته کریستالی و فلزی تقسیم بندی می شوند. که هر کدام از این دو دسته خود به چند زیر دسته تقسیم بندی می شوند که دارای وزن ها و سایزهای مختلفی است.

اگر سری به بازار فروش قوطی های زعفران زده باشید، شاید نگاهتان به ظروف کریستالی مستطیلی شکل خورده باشد. این ظروف معمولا از پلاستیک بوده و دارای سایزهای مختلفی نیز می باشد.

به طور مثلا ظروف مستطیلی کریستالی یک گرمی که برای استفاده از مقدار حجمی یک گرم زعفران استفاده می شود.  یا به طور مثال ظروف مستطیلی با نام 7 کریستال شناخته می شوند، یک نمونه دیگر از این ظروف می باشد که برای مصرف 2 گرم زعفران مورد استفاده قرار می گیرد.

به دلیل استفاده های مکرر و نیاز بازار باعث شد که ظروف بالا را دستکاری و تغییراتی اعمال کنند و نوع بزرگ تر آن یا گودتر آن نیز روانه بازار شود. این ظروف را 7 گود کریستال نام گذاری کرده اند که برای مقادیر بیشتر زعفران استفاده می شود. شما می توانید ظروف مستطیلی پلاستیکی را در بازار تا حجم یک کیلو پیدا و خریداری نمایید.

خرید ظروف پلاستیکی مستطیل بسته بندی زعفران

همانطور که در بالا ذکر شد ما علاوه بر ظروف مستطیلی پلاستیکی، ظروف مستطیلی خاتم هم داریم که دارای وزن های مختلفی می باشند. شما می توانید جهت خرید عمده قوطی زعفران مستطیلی طرح خاتم و سایر انواع طرح های دیگر مستطیلی از طریق بخش فروش ثمین پک آن ها را تهیه و خریداری نمایید.

از آنجایی که طرح خاتم به دلیل زیبایی خاصی که دارد، بیشتر از طرح های دیگر در انواع ظروف و قوطی زعفران مورد استفاده قرار می گیرد. نکته ای که باید اینجا به شما عرض کنیم این است که تنها استفاده این ظروف در زعفران نیست و از آن برای بسته بندی زرشک، آلو، ادویه و … نیز استفاده می شود.

سعی نموده ایم تا ظروف مستطیلی شکل پلاستیکی و فلزی را در سایت ثمین پک، جهت رفاه شما عزیزان موجود کنیم. معمولا طرح خاتم مستطیلی در وزن و حجم های مختلفی وجود دارند و شما می توانید با توجه به سلیقه خود، هر کدام از آن ها را تهیه نموده و استفاده نمایید. به دلیل زیبایی که ظروف خاتم مستطیلی شکل دارند و هم می‌توانند از حجم زیاد زعفران محافظت کنند، قیمت آن نسبت به وزن های آن متفاوت می باشد.

فعالان و تولید کنندگان محترم زعفران و همچنین تاجران عزیز در سطح کشور می توانید جهت مشاهده این نمونه ها و سایر محصولات از طریق واحد فروش سایت ثمین پک پیگیری های لازم را انجام دهند.

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *