خرید ظروف گرد کریستال زعفران

خرید ظروف گرد کریستال زعفران

امروزه با توجه به رشد صادرات زعفران درخواست خرید انواع ظروف زعفران هم بالا رفته است. یکی از ظروفی که این روز ها به خاطر وزن سبکی که دارد مورد استفاده قرار می گیرد ظروف گرد کریستال زعفران می باشد. از آنجا که قیمت خرید این نوع ظروف پایین تر از قوطی های دیگر زعفران است، حجم درخواست ها هم از آن بالاست.

اگر دنبال ظرف زیبا قشنگ و با قیمت ارزان و مناسب برای وزن یک مثقال یا ۴ گرم هستید، ما به شما (۱۱ اسپانیا و ۹ اس مغزی ) پیشنهاد می کنیم.

خرید قوطی 11 اسپانیا

ظروف گرد کریستال زعفران

مشخصات قوطی ۱۱ اسپانیا، قوطی هست به شکل پهن و کشیده ولی با ارتفاع کم، که برای هدیه دادن و یا فروش محصولات زعفران جلوه بیشتری و چشم گیرتر دارد. اندازه قطر آن ۱۰ سانت و ارتفاع درب آن ۰٫۷ سانتیمتر است که مقدار ۴ گرم زعفران در آن جا می گیرد.

خرید قوطی 11 اسپانیا

مشخصات قوطی ۹ اس مغزی، قوطی ۹ اس مغزی نسبت ب قوطی ۱۱ اسپانیا از اندازه و سایز قوطی کوچکتر برخوردار می باشد. اندازه قطر این قوطی ۸.۵ سانت وارتفاع داخل آن ۱۱ میلی متر می‌ باشد. این قوطی نسبت کوچکی دارد ولی دقیقاً اندازه ۱۱ اسپانیا جا گیری زعفران دارد. گودی داخل این قوطی تقریبا ۲ برابر ۱۱ اسپانیا می باشد.

شباهت هر دو قوطی فوق این است که اندازه جاگیری زعفران سرگل یک مثقال یا ۴ گرم است و اندازه جاگیری زعفران نگین نیم مثقال یا ۲گرم است، یعنی نصف وزن سرگل.

قوطی ۹ اس مغزی یک ویژگی منحصر به فردی که نسبت به ۱۱ اسپانیا دارد این است که قیمت آن پایین تر است! و این خود باعث شده که طرفدار بیشتری نسبت به ۱۱ اسپانیا پیدا کند و فروش آن بیشتر باشد.‌

خرید قوطی 12 اسپانیا

چاپ روی هر دو قوطی عمومی است. شما میتوانید با سفارش ۱۰۰۰عدد از این کالا ازما، چاپ مخصوص خود را روی آن بزنید.  این محصول در مشهد تولید می‌ شود و به شهر های مثل تهران،قم،شیراز،تبریز و..‌‌.ارسال می شود.

مشخصات فنی ظروف گرد کریستال زعفران

جنس: گرانول پلی استایرن کف سفید

شهر تولید کننده: مشهد مقدس

نوع چاپ: ساده و چاپ عمومی

وزن زعفران سرگل: یک مثقال یا ۴ گرم

وزن زعفران نگین: نیم مثقال یا ۲گرم

قابلیت چاپ اختصاصی: صرفاً برای سفارش ۱۰۰۰عددی

خرید قوطی 12 اسپانیا

جهت خرید قوطی و بسته بندی زعفران میتوانید با واحد فروش ثمین پک در ارتباط باشید:
محمد قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پک واتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفران تلگرام: ورود به کانال تلگرام

5 دیدگاه برای “خرید ظروف گرد کریستال زعفران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − پانزده =