فروش قوطی خاتم استوانه ای به صورت عمده چقدر است؟ از کجا می توان قوطی زعفران خاتم در سایزهای مختلف را خریداری کرد؟ فروش عمده قوطی زعفران خاتم استوانه با قیمت مناسب در بازار مجازی ایرانیان انجام می شود؟ از ظروف خاتم استوانه بیشتر برای چه مصارفی استفاده می شود؟

ظروف و قوطی های خاتم استوانه ای امروزه بیشتر برای مصرف بیشتر از 10 گرم استفاده می شود. یعنی به دلیل قطر و ارتفاع زیادی که دارند، می توانند حجم بیشتری از زعفران و هل و … را داخل آن نگهداری کرد. خاتم استوانه از لحاظ جنس تولیدی، بسیار محکم بوده و از زعفران و مواد مصرفی شما در برابر ضربه و دیگر صدمات محافظ می کند.

فروش قوطی فلزی

قوطی‌های خاتم دارای تنوع‌های بسیار زیادی می‌باشد که از وزن یک گرم تا یک کیلوگرم در بازار یافت می‌شود. قوطی های خاتم را می‌توان در انواع کسب و کارها استفاده نمود.در ادامه به انواع ظروف خاتم که در بازار یافت می‌شوند اشاره می‌کنیم.

ظروف خاتم زعفران برای چه وزن هایی موجود است؟

انواع ظروف خاتمه زعفران همان طور که در بالا بدان اشاره شد از وزنی یک گرم تا یک کیلوگرم زعفران سرگل را می‌توانند در داخل خود جای دهند.شما در ادامه می‌توانی شکل‌های یک تا پنج گرم را ببینید.

قوطی یک گرم خاتم فلزی زعفران

انواع ظروف خاتم زعفران

این قوطی خاتم یک گرم برای زعفران سرگل در استفاده می‌شود. اگر جنس زعفران شما درشت باشد در این قوطی وزن نیم گرم زعفران را می‌توانید بسته بندی کنید. در استفاده از این قوطی که یعنی قوطی یک گرم فلزی زعفران توجه داشته باشید که درب آن از طرف بالا باز می‌شود.

قوطی سه گرم خاتم فلزی زعفران

خرید انواع ظروف خاتم زعفران

یکی دیگر از قوطی‌های فلزی زعفران خاتمی سه گرم فلزی می‌باشد که استفاده بسیار زیادی در از آن در بازار می‌شود. این قوطی برای وزن‌های یک گرم، دو گرم و سه گرم مورد استفاده قرار می‌گیرد. هرچه جنس زعفران شما درشت‌تر باشد مقدار کمتری را می‌توانید در این قوطی بریزید.

قوطی 5 گرم خاتم فلزی زعفران

خرید ظروف خاتم یک مثقالی

قوطی یک مثقالی در بازار یکی از پر استفاده ترین قوطی‌های هست که از آن برای بسته‌بندی زعفران استفاده می‌شود. از این قوطی برای وزن‌های بالاتر از 3 گرم می‌توان استفاده کرد.

ما در بازار انواع ظروف خاتم را داریم که معمولاً برای وزن‌های بیشتر از 50 گرم مورد استفاده قرار می‌گیرد. ظروف خاتم استوانه‌ای از این قوطی‌ها هستند.در ادامه ما به انواع ظروف خاتم استوانه ای می‌پردازیم.

اگر در بازار زعفران مشغول به فعالیت بوده باشید یکی از نیازهایی که ممکن است برای شما پیش آید وزن‌های بیشتر از ده گرم است. خوشبختانه تولیدکنندگان قوطی زعفران به دنبال حل کردن این موضوع بودند که سبب شده وزن‌های بیشتر از 50 گرم را هم بسازند.

قیمت ظروف زعفران خاتم

از این ظروف خاتم استوانه ای برای زعفران بیشتر از 100 گرم تا یک کیلو گرم استفاده می شود. باید به این نکته هم توجه داشته باشید که این مقادیر اگر زعفران سرگل باشد با زعفران نگین متفاوت می باشد.

این به دلیل این است که زعفران نگین به دلیل حجم بالا تری که دارد، مقدار کمتری می توان در خاتم استوانه ریخت.

چگونه از قیمت ظروف زعفران خاتم مطلع شویم؟

قیمت ظروف زعفران خاتم در طول زمان دارای تغییرات زیادی شده است. اگر به دنبال مکان و مرکزی برای مشاهده قیمت ظروف زعفران هستید می‌توانید بر روی سایت ثمین پک تمام قیمت‌ها را مشاهده نمایید.

یکی از انواع ظروفی که در بسته بندی زعفران استفاده می شود، ظروف خاتم استوانه شکل می باشد که در کنار سایر انواع طرح ها می توان در سایت ثمین پک آن را با بهترین قیمت تهیه کرد.

نمایی از قوطی خاتم 100 گرم زعفران

قوطی زعفران خاتم استوانه

عمق خاتم استوانه از 2 سانت شروع شده و تا عمق 15 سانتیمتر هم ادامه پیدا می کند. که نوع 2 سانت از 50 گرم یا 100 گرم شروع شده و هر چقدر عمق آن بیشتر باشد مقدار بیشتری از زعفران یا … می توان در داخل آن ریخت.

خرید بسته بندی زعفران خاتم

اگر قصد خرید بسته بندی زعفران خاتم را دارید، می توانید از طریق شکل های زیر نوع قوطی مورد نظر خود را انتخاب کرده و جهت سفارش با شماره های موجود تماس برقرار کرده و از قیمت و خرید خاتم اطلاع پیدا کنید.

خرید بسته بندی زعفران خاتم

تنها کافیست جهت مشاهده سایر انواع نمونه ها و اطلاع از قیمت خرید و شرایط ثبت سفارش از طریق راه های ارتباطی مان با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *