ظروف کریستالی بسته بندی زعفران در چند سال اخیر بیشترین درصد از بسته بندی زعفران را از آن خود کرده است. این ظروف با توجه به قدمتی که دارند دارای تغییرات زیادی شده و جای خود را در بازار باز کرده اند. از آنجا که ظروف کریستال باعث زیباتر شدن بسته بندی ها می شود، در بازار داخل بسیاری از شرکت ها از انواع آن ها در بسته بندی های خود استفاده می کنند.

چرا ظروف بسته بندی کریستالی مناسب کسب و کار شماست؟

ظروف بسته بندی کریستالی از استحکام بسیار بالایی برخوردارند و به خاطر شفافیت بالایی که دارند برای انواع ادویه جات از جمله زعفران استفاده می شوند. با توجه به گستردگی زیاد این نوع ظروف در بازار ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که چه نوع هایی در بازار یافت می شود؟

قیمت ظروف کریستال زعفران

اگر بخواهیم در این مورد توضیح دهیم، دارای شکل های متنوعی است.

چگونه انواع ظروف کریستالی زعفران را بشناسیم؟

  • ظروف میلاد
  • ظروف آذین
  • ظروف اطلسی
  • ظروف گوهر
  • و …

هر کدام از این موارد خود دارای سایز های مختلفی هستند که می توانید آن ها را تهیه کنید. البته ما قبلا در این موارد مقالات زیادی نوشته ایم. که شما می توانید آن ها را مطالعه نموده و ظروفی که مد نظر شما هست را انتخاب کنید.

تولید ظروف کریستال زعفران

ناگفته نماند که شرکت های تولیدی هر کدام از ظروف کریستال بسته بندی متفاوت هستند و برای همین است که شما در بازار انواع طرح های مختلفی را می توانید مشاهده کنید.

چنانچه قصد تهیه و خرید ظروف کریستالی بسته بندی زعفران را دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی با واحد فروش سایت ثمین پک تماس بگیرید و یا برای دیدن نمونه های آن ها در انواع سایز های مختلف در کانال تلگرامی ثمین پک عضو شوید.

تولیدکنندگان ظروف بسته بندی ادویه

قیمت انواع ظروف بسته بندی زعفران

قیمت انواع ظروف بسته بندی زعفران بسته به جنس، طرح، اندازه و… فرق می کند. عواملی مانند افزایش و کاهش قیمت ارز در بازار نیز بر قیمت ظروف زعفران تاثیر گذار است و اما اگر شما جز افرادی هستید که می خواهید هزینه کمی را صرف ظروف بسته بندی زعفران کنید، پاکت مقوایی بسته بندی را به شما پیشنهاد می شود.

تولیدکننده ظروف بسته بندی زعفران

تولیدکننده ظروف بسته بندی زعفران انواع ظروف بسته بندی را با طرح های متنوع وارد بازار می کند. تولیدکننده سعی دارد همیشه تمامی سلیقه ها را در نظر داشته باشد و تمامی سلایق را پوشش دهد. خرید از مرکز تولیدکننده به معنای این است که شما می توانید به صورت مستقیم خرید داشته باشید بدون آنکه هزینه ای اضافی صرف سود واسطه ها شود.

خرید قوطی برلیان با قیمت عمده

ظروف زعفران صادراتی

ظروف زعفران صادراتی منظور باکس های چوبی است که بسیار زیبا است و هنگامی که ظرف زعفران در داخل آن قرار می گیرد بسیار به اعتبار و اصالت آن افزوده می شود. بسیاری از شرکت های زعفران بهترین ظرف برای زعفران صادراتی پک های کادویی می دانند. پک های کادویی دارای تنوع زیادی است که علاوه بر زعفران قوری جهت دم کردن زعفران و یک عدد هاون نقلی برنجی جهت کوبیدن زعفران وجود دارد.

انتخاب بهترین ظرف صادراتی زعفران

فروش جعبه های شیک زعفران

فروش ظروف مخصوص بسته بندی زعفران

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *