ظروف بسته بندی استوانه ای بیشتر برای چه کاری استفاده می شود؟ آیا منظور از آنها همان ظروف بسته بندی کریستالی می باشد؟ از کجا می توان بسته بندی استوانه ای زعفران را با انواع مختلف تهیه کرد؟ ظروف استوانه ای چه مزایایی نسبت به دیگر ظروف بسته بندی دارند؟

ما در بحث بسته بندی، انواع بسته بندی استوانه ای زعفران داریم که خیلی هم پر کاربرد و مفید هستند. نیاز جامعه و درخواست ها باعث شدند که این ظروف برای مصرف کننده نهایی ایجاد شود.

قیمت ظروف بسته بندی زعفران مشهد

اگر بخواهیم مروری بر ظروف طلقی بسته بندی داشته باشیم باید آن ها را از چند بُعد بررسی کنیم. ابتدا ظروف پلاستیکی استوانه ای به وجود آمدند که مدت ها در آن زمان از ظروف بسته بندی کریستالی تخت یا به اصطلاح همان دایره ای ها زیاد مورد استفاده بود. در کنار این ظروف در وزن های بالاتر نیاز به طلق استوانه ای بود که برای وزن های مثلا نیم کیلو و یک کیلو مفید باشند.

ظروف طلقی استوانه ای

این ظروف کسانی که در بخش فروش خواربار و ادویه جات و مخصوصا عطاری ها بودند، بیشتر کاربرد داشت. ظروف طلقی استوانه ای برای خشک بار زیاد استفاده می شد. دارای ظاهری بسیار ساده هم داشتند. این ظروف بیشتر برای بحث های سوغاتی مهم شده بودند و البته هنوز هم هستند. شما می توانید یک نمونه از آن را در زیر مشاهده نمایید.

ظروف بسته بندی استوانه ای پلاستیکی

ظروف پلاستیکی استوانه ای را هم در رده ظروف طلقی به حساب می آورند. از این نوع ظروف بیشتر برای دم نوش در عطاری ها استفاده می شود. امروزه هم کاربرد خودش را دارد ولی برای بحث زعفران کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. این ظروف به دلیل مقاومت کمی که دارند باعث شدند زیاد برای بحث حمل و نقل از آن ها استفاده نشود.

ظروف بسته بندی کریستالی

ظروف بسته بندی کریستالی امروزه بیشترین کاربرد را در قسمت زعفران دارند. به دلیل کیفیت و زیبایی بالایی که دارند باعث شدند که در بین مصرف کنندگان بیشتر مورد پسند واقع شوند و بیشتر استفاده شوند. الان اگر بخواهیم بازار ظروف بسته بندی زعفران را سهم بندی کنیم، سهم ظروف بسته بندی کریستالی سهم بالاتری نسبت به دیگر ظروف را به خود اختصاص داده اند. ما مقالات بسیار زیادی را در مورد ظروف بسته بندی کریستالی در سایت ثمین پک منتشر کرده ایم.

خرید قوطی برلیان با قیمت عمده

فروش ظروف پلاستیکی بسته بندی

اگر بخواهیم ظروف زعفران را بررسی کنیم ممکن است نام ظروف پلاستیکی بسته بندی را هم شنیده باشید. این ظروف پلاستیکی دارای اشکال مختلفی می باشند. به طور مثال اگر بخواهیم نام چند گونه از ظروف پلاستیکی بسته بندی را نام ببریم به شرح زیر هستند.

  • ظروف پلاستیکی قلب
  • ظروف پلاستیکی مستطیلی
  • ظروف پلاستیکی مثلث
  • و …

قوطی قلب بزرگ

نوعی دیگر از ظروف استوانه ای، خانواده خاتم ها هستند. این ظروف به دلیل استحکام و محکمی که دارند بیشتر برای حمل و نقل زعفران مورد استفاده قرار می گیرد. بیشتر کاسب های بازار برای اینکه زعفران فروخته شده خود را در مسیر حمل و نقل خورد نشود، داخل این ظروف استوانه ای زعفران ریخته و به پست یا تیپاکس و … تحویل می دهند، تا محصول سالم تر به دست خریدار برسد.

چنانچه قصد تهیه انواع ظروف استوانه ای زعفران را دارید می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *