اگر شما هم به دنبال انواع بسته بندی زعفران صادراتی هستید و دوست دارید که زعفران خود را به شکل بسیار شکیل همراه با قیمت بسیار پایین تمام شود، می توانید از مجموعه ای از ظروفی که موجود هستند چه به صورت پلی کریستال ایستاده و چه به صورت پلی کریستال تخت استفاده نمایید.

خرید انواع ظروف بسته بندی زعفران صادراتی با قیمت مناسب، یکی از نیاز های بیشتر افرادی که در کار پخش و بسته بندی زعفران هستند، می باشد. امروزه با توجه به رشد بسته بندی و وجود انواع بسته بندی زعفران صادراتی دست همه در انتخاب ظروف بسته بندی زعفران باز است.

اگر سری به بازار ظروف زعفران زده باشید با تنوع بسیار زیادی در کار بسته بندی زعفران روبرو خواهید شد که هر شرکت یا مغازه یا فردی برای اینکه تبلیغات بهتری داشته باشد و سهم بیشتری از بازار را از آن خود کند، انواع بسته بندی زعفران را با سلیقه خود تولید کرده است.

انتخاب بهترین ظرف صادراتی زعفران

ظروف بسته بندی زعفران به 3 دسته تقسیم می شوند.

  1. ظروف بسته بندی شیشه ای
  2. ظروف بسته بندی کریستالی
  3. ظروف بسته بندی فلزی

که هر کدام از موارد بالا خود به چند خانواده، تقسیم بندی می شوند. در بعضی از موارد بالا خود به دسته های کوچکتری تقسیم می شوند و انتخاب و همچنین دست مشتری را باز می گذارند.

خرید قوطی خاتم فلزی 10 گرم زعفران

ظروف شیشه ای هم به صورت وارداتی هستند و هم در داخل تولید می شوند. ولی فعلا به صورت خانواده ظروف بسته بندی کریستالی عام نشده اند. قیمت بالا، از دید مشتری کی از دلایلی است که پیشرفت و رشد این محصولات را کندتر کرده است.

ظروف شیشه ای دردار زعفران

از آن طرف هم شیشه هایی که در داخل تولید می شوند، هنوز نتوانسته اند کیفیت ظروف شیشه ای وارداتی را داشته باشند ولی به هرحال کسانی هم هستند که از ظروف ساخته شده شیشه ای در داخل بسیار استقبال کرده اند.

این افراد بیشتر به دنبال خاص بودن می گردند و دوست ندارند که از جریان بازار اطاعت کنند و مثل دیگران از بسته بندی های از پیش تعیین شده استفاده نمایند.

خرید جعبه چوبی کادویی زعفران

بسته بندی شیک زعفران

بسته بندی شیک زعفران برای شرکت های صادرکننده زعفران بسیر مهم است. آنها خواستار با کیفیت ترین ظروف بسته بندی هستند تا پر ارزش ترین سوغات ایران را با بهترین و شیک ترین بسته بندی زعفران به دست مشتریان خارج کشور برسانند زیرا اعتبار و اصالت ایران را نشان می دهد. تنوع بسته بندی های شیک زعفران بسیار زیاد است و اما در اینجا به پر فروش ترین آن اشاره می شود که از جمله پک های کادویی زعفران می باشد.

سفارش چاپ و بسته بندی زعفران

قیمت پاکت بسته بندی زعفران

قیمت پاکت بسته بندی زعفران نسبت به سایر ظروف بسته بندی بسیار مقرون به صرفه تر است. اگر قصد خرید ظرف بسته بندی زعفران دارید پاکت بسته بندی را می توانید با تیراژ بسیار بالایی و با قیمت خیلی کمتر از مرکز فروش ظرف زعفران تهیه کنید. پاکت های بسته بندی زعفران دارای تنوع بسیاری است که قیمت آن با توجه به نوع مقوا و طرح های آن نیز فرق می کند.

سفارش چاپ و بسته بندی زعفران

لیست قیمت دستگاه بسته بندی زعفران

لیست قیمت دستگاه بسته بندی زعفران را می توانید از قسمت فروشگاه همین سایت مشاهده کنید. در اینجا منظور از دستگاه بسته بندی زعفران دستگاه دوخت خانگی است. این دستگاه دارای تنوع مختلفی است که هر مشتری با توجه به نیاز خود انتخاب می کند.

انواع دستگاه دوخت خانگی شامل

  • 15 سانت
  • 20 سانت
  • 30 سانت

تمامی این دستگاه دوخت خانگی از نظر کیفیت یکی می باشند تنها تفاوت آنها در کوچکی و بزرگی آن است. تمامی دستگاه های موجود دارای یک دکمه تنظیم حرارت جهت پلمپ کردن نایلون یا سلفون می باشد.

خرید دستگاه پرس نایلون خانگی

جعبه برای بسته بندی زعفران

جعبه برای بسته بندی زعفران بسیار زیاد است. از جمله جعبه پر فروش بسته بندی زعفران، جعبه های چوبی است که بسیار پر طرفدار بوده و در رنگ های متنوع با امکان هک نام و برند بر روی آن وجود دارد.

فروش جعبه های شیک زعفران

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *