امروزه با توجه به اینکه زعفران و پیاز زعفران در این چند سال از کشور خارج شده و به کشورهای همسایه برده شده، آن ها به دنبال ظروف بسته بندی زعفران هستند که بتوانند زعفران کشور خود را به کشورهای دیگر صادر کنند. یکی از جدیدترین ظروف شیشه ای بسته بندی زعفران می باشد که با توجه به شکل و ظاهر زیبایی که دارند، توجه زیادی را به سمت خود جلب کرده اند.

ظروف شیشه ای بسته بندی زعفران، از مطمئن ترین راه برای تحویل محصول به مصرف کننده نهایی با کمترین هزینه در بهترین شرایط مناسب می باشد. بسته بندی فرآیند های بهداشتی و سلامت در حفظ کیفیت زعفران را تضمین می کند، بنابراین مسلم است که بسته بندی زعفران توسط ظروف شیشه ای نقش مهمی را ایفا می کنند.

خرید شیشه چوب پنبه دار

ظروف جدید شیشه ای بسته بندی زعفران به گونه ای است که زعفران را در شرایط کنترل شده نگهداری می کنند و تغییری در خواص و جنس زعفران ایجاد نمی کنند. بلکه از تغییر در خواص، رنگ و طعم زعفران محافظت می کنند.

جدیدترین ظروف شیشه ای زعفران، به دلیل شفافیت و زیبایی در بین مشتریان شهرت و محبوبیت دارد، این ظروف شیشه ای سایزهای مختلفی دارند که بسته به نوع نیاز می توان از آنها در بسته بندی زعفران و سایر ادویه ها استفاده کرد.

انواع ظروف بسته بندی صادراتی زعفران

حمل و نقل این ظروف بسیار آسان است، مقاومت ظروف شیشه ای و پلاستیکی و همچنین فلزی به دلیل چند لایه بودن بالا است و از زعفران در برابر اکسیژن، نور، آلودگی‌ های محیطی محافظت می کنند.

ویژگی جدیدترین ظروف شیشه ای بسته بندی زعفران

  1. ظروف شیشه ای از قابلیت استفاده مجدد و برگشت به چرخه تولید برخوردار است.
  2. ظروف شیشه ای به دلیل زیبایی ارزش و اهمیت محصول را بالا می برد.
  3. می توان ظروف شیشه ای را با شکل ها و رنگ های متنوع قالب گیری نمود.
  4. سختی ظروف شیشه ای زیاد است و به راحتی بدون وارد آمدن آسیب به محتویات داخل ظرف آنها را می توان کنار هم قرار داد و بارگیری نمود.

ظرف شیشه ای زعفران ارزان
ظروف شیشه ای مخصوص بسته بندی عامل نگهدارنده و انتقال دهنده ی زعفران به سایر نقاط کشور و همچنین صادرات آن به خارج از کشور است. ظروف شیشه ای درب دار به منظور تامین زعفران جهت مصارف خانگی و مصارف دارویی و درمانی به سایر نقاط، به کار می رود.

لذا یکی از مهمترین چرخه کار در زمینه فروش زعفران سالم و بدون آسیب دیدگی همین که شیشه ای می باشد، که نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند و مشتریان را تحت تأثیر زیبایی خود قرار می دهد و همچنین از همه مهمتر اعتماد مشتریان را صادقانه به خود جلب می کند.

اسلایدر سوم - ظروف شیشه ای جدید

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *