ظروف خاتم زعفران دارای تنوع های زیادی هستند که شما می توانید انواع ظروف خاتم زعفران را از یک گرم تا یک کیلو تهیه کنید. قیمت ظروف زعفران خاتم برای هر وزن و سایز مختلف است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید...

ظروف خاتم زعفران دارای مدل ها و سایز های مختلفی می باشد که از آن ها هم در کار زعفران و هم در کار پسته و ادویه جات و سوهان و … مورد استفاده قرار می گیرند.

ظروف خاتم زعفران

ظروف خاتم زعفران همانطور که گفته شد دارای سایز های مختلفی و مدل های مختلفی می باشد:

 1. ظروف خاتم مستطیلی
 2. ظروف خاتم دایره ای

هر کدام از ظروف خاتم زعفران بالا خود به سایز های مختلفی تقسیم بندی می شوند که ما این خانواده بزرگ را به عنوان یک محصول با عنوان ظروف خاتم زعفران در فروشگاه ثمین پک برای فروش گذاشته ایم.

خرید خاتم فلزی زعفران و خشکبار

از آنجا که ظروف خاتم زعفران دارای سایز های مختلفی است و از نظر استاندارد با وزن های زعفران مناسب نیست، نمی توان گفت که کدام سایز دقیقا برای این مقدار زعفران استفاده می شود.

انتخاب بهترین ظرف صادراتی زعفران

قیمت ظروف خاتم زعفران

قیمت ظروف خاتم زعفران خود به علت تنوع ظروف خاتم زعفران و مدل بندی آن گاهی اوقات بسیار سخت می شوند.

برای همین در انتخاب سایز برای وزن خاصی از زعفران ممکن است چند پیشنهاد به شما داده شود و در اول راه ممکن است از این پیشنهاد ها تعجب کنید. این به خاطر این است که افرادی که در کار قیمت ظروف خاتم زعفران هستند، آن ها را بر اساس تجربه خود به مشتریان می گویند.

مرکز عمده فروش ظروف خاتم زعفران

برای این ممکن است در فروشگاه فقط به ذکر سایز و ابعاد قوطی بسنده کنند و مراحل دیگر از جمله اینکه این دقیقا برای چه سایزی استفاده می شود را بر عهده خود مشتری بگذارند.

فروش جعبه های شیک زعفران

مسئله ی دیگری هم که مطرح است، جنس و نوع زعفران مشتری است. این هم خود داستان هایی دارد و دقیقا نمی توان برای سایز های مختلف ظروف خاتم زعفران مشخص کرد.

چون مشتری ممکن است جنس زعفرانش بسیار ریز باشد، ممکن است متوسط باشد و ممکن است درشت باشد که هر کدام از این ها خود باعث انتخاب هایی می شوند.

خرید اینترنتی قوطی فلزی زعفران

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

2 دیدگاه برای “قیمت ظروف زعفران خاتم

 1. Ghasem Rahmani گفته:

  سلام. لطفاً قیمت بدین. ۳۰۰۰ عدد طرح خاتم ۱ گرمی و ۳۰۰۰ طرح خاتم ۳ گرمی به مقصد ویتنام. چه قدر میشه و شیپینگ چه طوری هست؟

  • ثمین‌ پک گفته:

   با سلام خدمت شما
   برای استعلام قیمت و روش های ارسال بار لطفا از طریق شبکه های اجتماعی با بخش فروش در تماس باشید
   سریعتر جواب خواهید گرفت
   هم می توانید از طریق واتس آپ اقدام کنید
   و هم تلگرام
   هر کدوم راحت تر بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *