از کجا پک هدیه زعفران با بهترین قیمت خریداری کنیم؟ آیا می توان از پک هدیه زعفران قائنات برای هدیه تبلیغاتی هم استفاده کرد؟ پک های هدیه زعفران چه مزایایی نسبت به دیگر پک های هدیه تبلیغاتی دارند؟ پک هدیه زعفران دارای سایزهای مختلفی می باشد که برای هر نوع سلیقه ای مناسب است.

پک هدیه زعفران امروزه یکی از پر استفاده ترین نوع برای شناخت و هدیه دادن می باشد. امروزه شرکت های خصوصی و دولتی از پک هدیه تبلیغاتی برای شناخت خود استفاده می کنند. اگر از پک هدیه تبلیغاتی که تکراری شده اند خسته شده اید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که از پک هدیه زعفران قائنات استفاده کنید. این نوع پک ها به خاطر زیبایی خاصی که دارند، در نظر بیننده جلوه ی خاصی دارد.

پیشنهاد می کنیم که جهت دیدن پک هدیه زعفران بیشتر کلیک کنید.

ثمین پک چند سالی است که در کار قوطی و بسته بندی زعفران فعالیت می کند و با توجه به روند بازار و استقبال مردم از این پک ها باعث شد که این محصول را به صورت انبوه تولید کند. خوبی که این پک های هدیه زعفران دارند این است که از دوام بالایی برخوردار هستند.

پک هدیه زعفران دارای انواع مختلفی بوده که در طرح ها و رنگ های مختلفی وجود دارد. پک های هدیه زعفرانی در چهار سایز وجود دارد:

  • کوچک
  • متوسط
  • بزرگ
  • خیلی بزرگ

پک های هدیه کوچک با طرح مخملی، در این نوع پک ها معمولا از ظروف فلزی خاتم استفاده شده است. مقدار زعفرانی که در این نوع ظروف خاتم قرار می گیرد حدود یک مثقال تا 5 گرم زعفران می باشد. این نوع پک فقط یک خاتم 5 گرمی قرار گرفته و زیبایی آن را دو چندان نموده است. شما می توانید نمونه پک هدیه زعفران با طرح مخملی را در زیر مشاهده کنید.

پک هدیه زعفران قائنات مخصوص هدیه

 

پک هدیه متوسط با طرح مخملی و بدون مخملی هم نوع رایج دیگری در بازار می باشد که شما می توانید آن را تهیه کنید. معمولا در این نوع پک ها به دلیل بزرگتر بودن از پک هدیه کوچک، می توان علاوه بر خاتم یک ظرف آذین هم کنار آن استفاده نمود. وزن خاتم از لحاظ زعفرانی همان یک مثقال تا 5 گرمی است و ظرف آذین از لحاظ مقدار زعفران داخل آن تا یک مثقال سرگل در آن قرار می گیرد. همانطور که در بالا ذکر شد این نوع پک های هدیه زعفران در دونوع مخملی و چوبی وجود دارد. یک نمونه از این نوع پک های هدیه متوسط را شما می توانید در پایین مشاهده کنید.

پک هدیه زعفران قائنات قوطی خاتم قوطی آذین

جعبه چوبی کادویی زعفران

پک های هدیه زعفران بزرگ که با طرح مخمل هستند هم موجود است. این نوع پک ها به دلیل ظرافتی که در آن وجود دارد از استحکام بالایی برخوردار است و زیبایی آن را دو چندان کرده است. محتوای این نوع پک هدیه از دو عدد خاتم یک مثقالی یا 5 گرمی و یک عدد قوطی پیرکس که می توان از آن در دمای حرارت مستقیم هم استفاده نمود به علاوه یک عدد هاون با دسته هاون که زیبایی آن را دو چندان کرده است.

پک هدیه زعفران قائنات در مشهد

خوبی که این نوع پک دارد می توان در آن دستکاری کرد و نوع خاتم آن را از 5 گرم به 5 مثقال تغییر داد. این مخصوص افرادی است که می خواهند زعفران بیشتری در این نوع ظروف قرار دهند. معمولا افرادی که با ما تماس می گیرند یک از دغدغه هایی که دارند این است که آیا می شود نوع خاتم آن را بزرگ تر کرد؟ جواب همانطور که گفتیم مثب است و دست ما برای این نوع تغییرات باز است.

یکی از دغدغه های افرادی که در طول این چند مدت با ما در تماس بوده اند این بوده است که آیا می توان طول این نوع پک را مقداری کوچک تر کرد؟ جواب این سوال هم مثبت است. شما می توانید یک نمونه از پک های هدیه زعفران طرح مخملی را در زیر مشاهده کنید.

پک هدیه زعفران بزرگ

پک های هدیه زعفران بسیار بزرگ، این نوع پک ها از طول و پهنای بزرگتری نسبت به نوع قبلی برخوردار بوده است.

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *