پاکت های مقوایی جدید زعفران با طرح جدید در 4 سایز به فروش می رسند. یکی از مزیت های پاکت های زعفران این است که علاوه بر قیمت پایینی که نسبت به دیگر ظروف زعفران دارند از مقدار جای کمتری برای نگهدای برای آن ها لازم است. اگر به دنبال پاکت های مقوایی همراه با سلفون آن هستید پیشنهاد می کنیم که این مقاله را مطالعه بفرمایید.

بیشتر کسانی که قصد تهیه زعفران را دارند، دوست ندارند که پولی برای بسته بندی پرداخت کنند. بنابراین آن ها با انتخاب کارت های مقوایی زعفران به هدف خود می رسند. از آنجایی که جای کمتری برای نگهداری نیاز دارند و می توان به راحتی آن ها را جا به جا کرد، همیشه از محبوبیت بالایی برخوردار بوده اند.

طرح های جدید پاکت های مقوایی زعفران امروزه به خاطر زیبایی طرح و موجود بودن در وزن های مختلف، بسیاری از کسب و کارهایی که مدت ها در کار فروش ادویه و زعفران بوده اند، استقبال کرده اند. اگر به دنبال خرید اینترنتی پاکت زعفران هستید می توانید به هر تعدادی که دوست دارید از سایت ثمین پک آن را سفارش دهید.

سفارش چاپ و بسته بندی زعفرانچاپ انواع پاکت بسته بندی زعفران

برای کسانی که قصد دارند برند خودشان را ثبت کنند و به دنبال بازار بزرگتری می گردند پیشنهاد می کنیم که از این پاکت های مقوایی زعفران استفاده کنند و سود خود را چند برابر کنند.
علاوه بر پاکت های زعفرانی که وجود دارد، شما می توانید از کارت آویز هم کنار آن ها استفاده کنید. کارت های آویز برای این طراحی شده است که شما بتوانید کار خود را حرفه ای تر جلوه دهید و در این راه کمک بسیار زیادی به زیبایی و جمع و جور بودن کار شما می دهد.

ما برای شما خرید اینترنتی کارت آویز پاکت مقوایی زعفران را در سایت و در کانال مهیا کرده ایم. شما هر سایزی را که مد نظر شما هست را انتخاب کرده و استعلام قیمت نمایید.

کارت های آویز معمولا برای پاکت های مقوایی با سایز های نیم گرم، یک گرم، نیم مثقال و یک مثقال موجود هستند. هر چقدر سایز کوچکتر باشد، تعداد زیادتری شما می توانید بر روی آویز ها قرار دهید.

آویزهایی که در سایت ثمین پک به فروش می رسد دارای سایز های استانداردی است.

  • آویزهای نیم گرمی تعداد 30 عدد را شما می توانید بر روی این آویز قرار دهید.
  • آویزهای یک گرمی تعداد 20 عدد را شما می توانید بر روی این آویز قرار دهید.
  • آویز های نیم مثقالی و یک مثقال تعداد 10 عدد را شما می توانید روی این آویز قرار دهید.

کارت آویز زعفران

این آویز ها جدا از پاکت ها بوده و جداگانه به فروش می رسد. نکته دیگری که باید خدمت شما عرض کنیم این است که این پاکت ها دارای سلفون هم هستند و شما می توانید سلفون مورد نیاز خود را همراه با این پاکت ها سفارش دهید. جنس سلوفن ها از مواد درجه یک بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است.

اگر شما در شهری غیر از مشهد تشریف دارید می توانید با کارشناس ما در ارتباط باشید و پاکت های زعفران خود را در شهر خود با روش های ارسال باری که وجود دارد، درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

سفارش چاپ و بسته بندی زعفران

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *