قیمت ظروف خاتم زعفران چند است؟ آیا می توان انواع ظروف خاتم زعفران را با قیمت مناسب تهیه کرد؟ پخش قوطی های زعفران خاتم در مشهد کجاست؟ ظروف خاتم زعفران چند نوع دارد؟ قیمت فروش انواع ظروف خاتم چند است؟

ظروف خاتم زعفران در زیر مجموعه ظروف فلزی قرار گرفته و در سه خانواده، کوچک، متوسط، بزرگ می توان آن را تولید انبوه کرد. یکی از مزیت های ظروف خاتم نسبت به دیگر ظروف زعفران این است که از استحکام و قدرت ماندگاری بسیار بالاتری نسبت به انواع دیگر ظروف برخوردار بوده و هم می توان آن را با قیمت مناسب تهیه کرد.

قوطی فلزی خاتم 10 گرم دو طرفه

قیمت ظروف خاتم کاری زعفران

قیمت ظروف خاتم کاری زعفران بستگی به وزن هایی دارد که شما انتخاب می کنید. یکی از ویژگی های ظروف خاتم کاری زعفران این است که این ظروف دارای 2 سبک هستند.

  • ظروف خاتم مستطیلی
  • ظروف خاتم دایره ای

ظروف مستطیلی خاتم دارای ابعاد زیر است که در ادامه آماده است.

  • ظروف مستطیلی 18 * 13
  • ظروف مستطیلی 10 * 14
  • ظروف مستطیلی  17 * 11

هر کدام از ظروف بالا خود دارای ارتفاع های مختلفی هستند که از سایز 3 سانتیمتر شروع شده و تا 15 سانتیمتر ادامه دارد.

قوطی خاتم 12 اسپانیا

فروش ظروف خاتم زعفران

فروش ظروف خاتم زعفران به دلیل استحکام بسیار خوبی که دارند برای صادرات بسیار مناسب می باشد. یکی از ویژگی های این ظروف این است که می توان برای آن ها کاور مقوایی هم طراحی و چاپ کرد.

استفاده هایی که از قوطی های خاتم می توان کرد، علاوه بر استفاده از زعفران، در بسته بندی هل، ادویه جات، مواد غذایی و … می توان از آن استفاده نمود. این قوطی ها باعث شده اند که از آنها در مصارف زیادی استفاده شود. امروزه در پک های هدیه زعفران به دلیل زیبایی خاصی که به بسته بندی می دهند، استفاده بسیار زیادی از آنها می شود.

خرید بسته بندی زعفران خاتم

یکی از دغدغه کسانی که می خواهند زعفران را به خارج از کشور ارسال کنند، یا هدیه یا به مقدار لازم با خودشان از طریق فرودگاه حمل کنند و مشکل اضافه بار دارند، چاره کار همین قوطی های خاتم می باشد. با توجه به وزن کمی که نسبت به دیگر بسته بندی ها و قوطی های زعفران دارند، همیشه جزء انتخاب های مردم بوده و به خاطر نقش و نگار زیبایی که دارند، بسیار جذب کننده و هنری از ایران باستان را در خود دارد.

ظروف خاتم زعفران تهران

ظروف خاتم زعفران در شهرهای مختلف ایران انجام می شود. یکی از این شهر ها تهران است. قوطی های خاتم از وزن نیم گرم شروع شده و دارای طیف وسیعی از انتخاب ها می باشد. این ظروف هم به صورت دایره ای و هم به صورت مربعی و مستطیلی تولید شده و دارای وزن های مختلفی جهت پوشش دادن علایق افراد می باشد. ثمین پک همیشه سعی نموده تا از همه مدل های قوطی های خاتم را موجود داشته باشد.

خرید قوطی خاتم زعفران

 

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *