علت فروش عالی و بالای ظروف خاتم نسبت به سایر ظروف چیست؟ مرکز عمده فروش ظروف خاتم کجاست؟ ظروف خاتم زعفران چه ویژگی هایی دارد؟ قیمت عمده ظروف خاتم چقدر است؟

یکی از زیباترین ظروف برای حفظ و نگهداری زعفران، ظروف خاتم زعفران است که در شهر مشهد مقدس ساخته شده است و از ویژگی هایی بسیار خوب، که می توان به آن اشاره کرد، جای گیری و گنجایش قابل قبولی از زعفران است که از حجم یک گرم تا یک کیلو، کاربرد بسیاری دارد.

بسیاری از تولید کنندگان و تاجران زعفران ، تمایل دارند تا از ظروف خاتم برای بسته بندی زعفران خود استفاده کنند. چرا که این امر در انتخاب مشتریان نیز تاثیر دارد و باعث می شود افراد زمانی که زعفران را با این نوع بسته بندی در فروشگاه ها می بینند، آن را به دیگر موارد ترجیح دهند.

مهم ترین علت فروش عالی و بالای ظروف خاتم نیز زیبایی منحصر به فرد و نقش و نگار آن که حاکی از اصیل بودن و ایرانی بودن این ظروف می باشد.

ثمین پک با توجه به حجم بالای تولید و فروش محصولات به سراسر دنیا در تیراژ بالا ، این ظروف بسته بندی را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت ارائه می کند.

مرکز عمده فروش ظروف خاتم زعفران

نکته ی بعدی که باعث فروش بالای ظروف خاتم شده، پایین بودن بهای آن نسبت به سایر ظروف مشابه است که باعث شده طرفداران بسیاری را به خود جلب کند.

از آنجایی که مشهد به دلیل نزدیک بودن به منطقه قائنات، مرکز و قطب اصلی فروش زعفران است هر ساله زعفران بسیاری را به سایر کشورهای خارج و همچنین داخل صادر می شود و این امر نیازمند بسته بندی با ظروف مخصوص زعفران است.

قوطی خاتم زعفران یک مثقال

مرکز عمده فروش ظروف خاتم کجاست؟

مراکز و فروشگاههای بسیاری در مشهد برای فروش ظروف زعفران وجود دارد، امروزه بدلیل وجود ترافیک و … وجود فروشگاه اینترنتی مخصوص ظروف زعفران نیاز است که ثمین پک برای تسهیل امر فروش انواع ظروف زعفران با قیمت عمده این امکان را برای مشتریان محترم فراهم آورده است.

پیشنهاد می کنم اگر قصد شروع بسته بندی زعفران در حجم بالا را دارید می توانید شیک ترین و پر فروش ترین ظروف خاتم بسته بندی زعفران که با طرحی ساده و در عین حال جذاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت را انتخاب نمائید.

مرکز عمده فروش ظروف خاتم زعفران

قیمت عمده ظروف خاتم چقدر است؟

اگر به دنبال لیست قیمت ظروف خاتم زعفران هستید، می توانید به سایت ثمین پک مراجعه نمایید و از قیمت جزء و کل آن اطلاع یابید. در سایت ثمین پک در خود صفحه محصول تمام قیمت ها بر روی تعداد و به صورت بروز شده وجود دارد.

ظرف خاتم فلزی یک گرم زعفران

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *