آیا به دنبال مرکز فروش عمده جعبه کادویی هستید؟ آیا می دانید که در سال اخیر چقدر از جعبه های کادویی به فروش رفته است و درصد رضایت مردم از این جعبه ها بسیار بالاست؟ اگر به دنبال معرفی کردن قوی برند خود هستید و دوست دارید هدیه ای ارزشمند را در اختیار همکاران و مهمانان خود قرار دهید پیشنهاد می کنیم از این جعبه های کادویی حتما استفاده کنید.

فروش عمده جعبه کادویی با توجه به برندسازی های قوی که شرکت ها انجام می دهند روز به روز در حال گسترش است. خوبی که این پک ها و جعبه های کادویی دارند این است که شرکت های بزرگ صادرات زعفران از قبیل بهرامن، سحرخیز و … به این سمت روی آورده اند و حتی ویژه ی خود یک برندی را به همین نام با اساتید بزرگ ایرانی ثبت کرده اند.

قیمت فروش ظروف زعفران

پیشنهاد می کنیم که مقاله خرید انواع جعبه های کادویی زعفران را هم مطالعه فرمایید.

فروش عمده جعبه کادویی زعفران

زیبایی که جعبه کادویی دارند، زیاد است و امکان سفارشی سازی زیادی هم دارد. اگر شما قصد دارید تغییری در داخل آن بدهید با توجه به ظروفی که در بازار وجود دارند امکان پذیر است، البته به شرطی که تعداد درخواست شما زیاد باشد. ولی برای نمونه یا تعداد زیر 100 عدد این مهم، امکان پذیر نمی باشد.

امکاناتی که شما می توانید برای شرکت خود در تعداد بالا انجام دهید، تغییر لوگوی جعبه کادویی، ظروف داخلی آن مثلا اگر شما وزن یک مثقال را نمی خواهید و دوست دارید وزن بالاتر مثلا 5 مثقال را جایگزین کنید، امکان پذیر است.

مرکز عمده فروش ظروف خاتم زعفران

قیمت فروش ظروف زعفران

پیشنهاد می کنیم که مقاله صادرات جعبه و بسته بندی زعفران را هم مطالعه فرمایید

سفارش چاپ و بسته بندی زعفران

البته سعی شده است که تمام این سلیقه ها و درخواست هایی که بالا بوده انجام شود و وارد بازار شود. جنس جعبه های کادویی از جنس درجه یک بوده، پارچه ی آن سعی شده است که بهترین پارچه باشد تا حس زیبایی و مهم بودن را به کاربر نهایی بدهد، ظروف داخلی آن سعی شده است که از بهترین نوع ظروف بسته بندی زعفران و شکیل ترین آن ها انتخاب شود.

چنانچه تصمیم به فروش عمده جعبه کادویی دارید و دوست دارید با قیمت مناسبی آن را تهیه کنید، می توانید با بخش مدیریت فروش سایت ثمین پک تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح کنید.

انتخاب بهترین ظرف صادراتی زعفران

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *