آیا با انواع ظروف خاتم زعفران آشنایی دارید؟ آیا می دانید که ظروف خاتم کاری شده برای زعفران از سایزهای یک گرمی شروع شده و تا نیم گیلویی موجود است؟ در این مقاله می خواهیم با شما در مورد ظروف خاتم و همچنین فروش ظروف خاتم صحبت کنیم.

انواع ظروف خاتم زعفران در کارگاه های تولید کننده بسته بندی زعفران به وسیله دستگاه های ویژه ای ایجاد و ساخته می شوند. به دلیل اینکه کار تولید ظروف خاتم از ظروف شیشه ای متفاوت است و دستگاه های خاص خودش را می خواهد، بنابراین تولید آن مقداری سخت تر از ظروف شیشه ای می باشد.

خرید ظروف خاتم کاری شده

این روزها در بازار زعفران ظروف خاتم کاری شده را می بینید که زیاد به چشم می خورند این گروه خاتم کاری شده به دلیل اینکه هنر دست هنرمندان ایرانی می باشد زیبایی خاصی دارد.

معماری ظروف خاتم کاری شده به گونه ای است که هر کس آن ها را نگاه می کند، یاد سنت‌ها و آداب و رسوم خاص ایران می افتد. ظروف خاتم کاری شده جهت بسته بندی زعفران به کار می رود که در انواع و وزن های مختلف می‌توان آنها را تهیه نمود.

 

انواع ظروف خاتم کاری شده

تنوع ظروف بسته بندی جهت نگهداری زعفران بسیار زیاد است، ولی در میان همه ظروف بسته بندی خاتم کاری شده بسیار پر طرفدار می باشد. مهمترین مرکز خاتم سازی انواع ظروف بسته بندی، ایران است و در نمایشگاه های جهانی و بین المللی، همواره در رده اول بوده است.

جنس انواع ظروف خاتم کاری شده متفاوت است. به طور مثال ممکن است بعضی از جنس مس، بعضی دیگر از جنس برنج، بعضی دیگر از جنس آلومینیوم، بعضی از ورقه های نازک باشد که هر یک از این ها طرفداران خاص خود را دارد.

ظروف خاتم کاری شده از نظر تنوع زیادی دارد. از میان آنها می‌توان به خاتم پره وارو، پره ای، ابری، نه گلی لایه دار، شش و لوز، بته جقه ای، طاقی، قمی، جناقی، خیابانی، خاتم دو رنگ اشاره کرد.

 

قیمت ظروف خاتم کاری

انواع ظروف خاتم کاری در بازار بسیار زیاد است و وزن های مختلفی از جمله ظرف یک گرمی، دو گرمی، 4 گرمی خاتم کاری شده، ظرف ۱۰ گرمی خاتم و… دارند که هر کدام بر اساس وزنی که می گیرند با هم فرق می کنند.

خرید ظروف خاتم کاری

برای انتخاب ظروف خاتم می توان هر کدام از طرح هایی که می پسندید را انتخاب کرده و از سایت ثمین پک خریداری نمایید. تمام تلاش ما بر این بوده تا بتوانیم ظروف مرغوب و با کیفیت بالا، برای زعفران ارائه نماییم.

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *