سفارش بسته بندی زعفران با برند شما کجا انجام دهیم؟ سفارش بسته بندی زعفران در فروش محصول زعفران چه نقشی دارد؟ آیا چاپ بسته بندی زعفران در جذب مشتری و تبلیغات کسب و کار موثر است؟ قیمت چاپ و بسته بندی زعفران چقدر است؟

سفارش چاپ و بسته بندی زعفران امروزه نقش مهمی در فروش محصول ایجاد کرده است. با توجه به طرح های آماده شده و فروش رفته در بازار در دید مشتری باعث شده که روز به روز با آن طرح یک برند در ذهنش ثبت شود و همچنین چاپ بسته بندی زعفران علاوه بر حفظ و نگهداری محصول زعفران در برابر عوامل محیطی، ضربه ها و برخورد مکانیکی عامل مهمی است.

سفارش چاپ و بسته بندی زعفران

 سفارش چاپ و بسته بندی زعفران

با توجه به بازار رقابت نیاز است افرادی که شرکت زعفران و حتی پخش دارند به صورت مستقیم محصول خود را با نام و برند مخصوص به خودشان در قالب چاپ و بسته بندی اختصاصی برای مشتری و خریدار ارسال کنند.

چاپ پاکت با نام و برند شما، یک تبلیغات است که با انجام آن ایجاد جذبه برای محصولات تولیدی بیشتر می شود، به عبارت دیگر هرگاه مشتری محصول زعفران را همراه با پاکت و بسته بندی جدید با طرحی جذاب و متنوع مشاهده کند طرح آن محصول، مشتری را بیشتر برمی انگیزد و شکل و فرم آن بیشتر به دل می نشیند و ذوق وی را ارضاء می کند.

چاپ و بسته بندی زعفران

گرایش مردم به خرید محصولاتی که فعالیت تبلیغاتی مناسبی روی آنها صورت گرفته و برای مصرف کننده سابقه ذهنی ایجاد می کند خود بهترین دلیل ضرورت توجه به امر تبلیغات و توجه به این جاذبه در محصولات تولیدی می باشد، به همین دلیل سفارش چاپ اختصاصی در فروش بهتر محصول بسیار مهم است.

چاپ و بسته بندی زعفران به چه صورت است؟

پیشنهاد می کنیم سفارش چاپ اختصاصی بسته بندی زعفران را به دست تیم ثمین پک بسپارید، تمام سعی و تلاش ثمین پک بر این بوده است تا طرح مورد نظر مشتری را با بهترین کیفیت و یهترین قیمت در کمترین زمان ممکن تحویل مشتری بدهد.

این گروه تخصصی بر روی ظروف و بسته بندی و چاپ تمرکز دارد.

چاپ انواع پاکت بسته بندی زعفران

مراحل سفارش چاپ بسته بندی زعفران به چه شکل است؟

برای سفارش چاپ بسته بندی زعفران به صورت اختصاصی با توجه به محدودیت های چاپ خانه به این صورت می باشد.

اگر بر روی پاکت یا کاور یا آویز یا جعبه مقوایی می خواهید سفارش چاپ بسته بندی زعفران انجام دهید قوانین به این صورت می باشد.

  • حداقل تعداد برای هر وزن (یک گرم تا یک مثقال) 1250 عدد است.
  • هزینه هر سایز فرق می کند و با توجه به نرخ ارز متغیر است.
  • زمان چاپ برای پاکت ها و جعبه های مقوایی دو هفته می باشد.

ساخت جعبه زعفران با الگوی شما

جعبه زعفران جز آن دسته از ظروفی است که اگر قصد خرید با تعداد بالا را دارید نیاز به سفارش از قبل را دارد تا در کارگاه جعبه سازی طراحی و تولید گردد لذا نیاز به زمان دارد تا آماده ی ارسال گردد. جعبه زعفران جز زیباترین و پر فروش ترین بسته بندی زعفران است که تنوع آن بسیار زیاد است و در بازار در رنگ ها و طرح های مختلف به فروش می رسد.

جعبه زعفران

سفارش بسته بندی شیک زعفران

هنگامی که صحبت از بسته بندی شیک زعفران می شود جعبه های بسته بندی زعفران در ذهن ما تداعی می شود. همان طور که در قسمت بالا اشاره شد جعبه زعفران دارای طرح های متنوع و جدید است که هر روزه با طرح های جدیدی در بازار یافت می شود.

بسته بندی شیک زعفران منظور این نیست که قیمت آن نسبت به سایر ظروف بالا است زیرا هنگامی که با مشتریان مشاوره و راهنمایی در مورد انتخاب ظروف می شوند آنها از گران بودن بسته بندی شیک یاد می کنند اما باید گفت قطعا هر شیک بودن به معنای گران بودن آن محصول نیست، در ضمن اگر شما از بسته بندی های شیک در بسته بندی کردن زعفران و سایر ادویه ها استفاده کنید فروش شما به طور قابل توجهی افزایش خواهد داشت.

پس هزینه کردن برای خرید بسته بندی شیک هزینه نیست! بلکه یک سرمایه گذاری است…

عکس زیر نمایی از نزدیک جعبه زعفران می باشد.

نمای نزدیک جعبه زعفران

بسته بندی شیک زعفران

طراحی بسته بندی زعفران با برند شما

طراحی بسته بندی زعفران با برند شما توسط طراحان و متخصصان مجرب در کاراگاههای مجهز انجام می پذیرد. طراحان همیشه سلیقه های متفاوت مشتریان و همچنین به روز بودن را در نظر دارند و در تلاش اند تا بتوانند تمامی سلیقه ها را پوشش بدهند.

برای طراحی بسته بندی زعفران شما می توانید طرح پیشنهادی خود را با طراحان در میان بگذارید تا آنها شما را برای بهتر شدن راهنمایی کرده و مراحل چاپ آن را انجام دهند در صورتی که می خواهید طراحی توسط طراحان این واحد انجام بگیرد می توانید با مسئول فروش در ارتباط باشید.

 

چاپ پاکت بسته بندی زعفران

سفارش بسته بندی زعفران

اگر شما جز افرادی هستید که می خواهید به عنوان کسب در آمد سفارش بسته بندی زعفران را در منزل انجام دهید می توانید برای بسته بندی زعفران از پاکت بسته بندی زعفران استفاده کنید زیرا قیمت آن نسبت به سایر ظروف زعفران به صرفه تر است. برای بسته بندی پاکت زعفران علاوه بر پاکت زعفران نیاز به سلفون یا ترس می باشد.

ترازوی دیجیتال جهت وزن کردن زعفران و یک عدد دستگاه دوخت خانگی جهت پلمپ کردن نایلون نیاز است. جهت خرید وسایل مورد نیاز می توانید با ما در ارتباط باشید.

دستگاه پرس پلاستیک بسته بندی زعفران

ترازو دیجیتال زعفران

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *