آیا می‌دانید که چرا ظرف خاتم زعفران فروش بالایی دارد؟ چرا اینقدر خرید ظرف خاتم کاری شده بالاست؟ از کجا می توان قیمت خرید ظرف خاتم زعفران را تهیه کرد؟ آیا امکان خرید پستی ظروف بسته بندی زعفران خاتم هم وجود دارد؟ مراحل سفارش ظرف زعفران خاتم به چه شکلی می باشد؟

امروزه ظرف های فلزی بسته بندی خاتم، یکی از محبوب ترین بسته بندی ها جهت سوغاتی می باشد. از آنجایی که ظروف خاتم زعفران از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و نقش و نگار آن، نشانه ی اصیل بودن یک ایرانی است، در نظر هر بیننده ای زیبا جلوه می کند.

ظرف خاتم زعفران

فروش ظرف خاتم زعفران به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد باعث شده، تقاضا برای این ظروف مخصوصا در بحث صادرات همیشه بالا باشد. شما می توانید این ظروف را در انواع وزن های مختلف از یک گرم تا نیم کیلو، در بازار پیدا کرد.

ظرف یک گرم خاتم و دو گرمی خاتم، به خاطر ساختاری که دارد و برای حفظ و نگهداری زعفران از آن استفاده می شود.به دلیل جایگیری ظرفیت مناسبی که دارد در بسته بندی زعفران از آن استفاده می شود. یکی دیگر از علت های فروش بسیار بالای این ظرف خاتم به دلیل زیبایی و قیمت پایین آن نسبت به ظروف مشابه می باشد.

ما در ظرف خاتم کاری شده دو نوع قوطی خاتم داریم. یکی خاتم مشهد و دیگری خاتم تهران. به طور مثال اگر بخواهیم مثالی بزنیم:

قوطی ۱۰ گرم خاتم تهران، از شیک ترین و پرفروش ترین ظروف بسته بندی می باشد. طرح ساده و در عین حال زیبایی که در اختیار شما قرار می دهد و به دلیل داشتن قیمت مناسب و استثنایی مورد توجه همگان قرار گرفته است.

قوطی ۱۲ خاتم مدل اسپانیا، این ظروف را شما می توانید به همراه محافظ آن که از جنس ام دی اف است خریداری کنید. این دو در کنار هم زیبایی شان دو چندان می شود. این نوع ظروف بیشتر جنبه ی کادویی دارد.

اگر میخواهید زعفران ناب ایرانی را به عنوان سوغاتی یا به صورت بسته بندی برای فروش و یا صادرات به خارج از کشور بفرستید، بهترین گزینه برای انتخاب، ظروف خاتم کاری هستند که می توانید از طریق واحد فروش ثمین پک آن ها را تهیه کنید.

ظرف خاتم

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *