پاکت زعفران ممتاز قائنات با قیمت عمده چند است؟ از کجا پاکت خالی زعفران ممتاز قائنات با قیمت مناسب تهیه کنیم؟ قیمت عمده پاکت زعفران تهران با طراحی جدید را از کجا بخریم؟ انواع پاکت ها برای بسته بندی زعفران با وزن های مختلف را چگونه تهیه کنیم؟ چاپ و طراحی پاکت زعفران کدام شرکت انجام می دهد؟

پاکت زعفران یکی از قدیمی ترین نوع بسته بندی زعفران می باشد. به دلیل این که پاکت زعفران از قیمت بسیار پایین تری نسبت به قوطی های زعفران برخوردار است، همیشه مورد توجه افراد پخش کننده بوده و دارای طراحی های مختلفی نیز می باشد. ثمین پک در سال های اخیر اقدام به طراحی پاکت زعفران با طرح جدید نمود و خوشبختانه با استقبال بی نظیر مردم روبرو شد. حتی در بسیاری موارد دیده شده که شرکت ها و برندهای ثبت شده از همین نوع بسته بندی در طراحی پاکت زعفران خود نیز استفاده نموده اند.

پاکت زعفران قائنات

انواع مدل های پاکت زعفران قائنات در طرح ها و رنگ های و سایز های مختلف

چاپ پاکت زعفران به صورت عمده
خرید عمده پاکت زعفران
خرید پاکت زعفران تاج دار جدید
خرید پاکت زعفران تاج دار جدید قرمز
خرید کاور زعفران طرح جدید
خرید پاکت زعفران طرح قدیم
چاپ پاکت زعفران با طرح جدید
چاپ پاکت زعفران با طرح جدید
چاپ پاکت زعفران با طرح جدید
چاپ پاکت زعفران با طرح جدید

نوع جدید و طراحی پاکت زعفران در انواع سایزهای مختلف موجود است که شما می توانید برای وزن های نیم گرم، یک گرم، دو گرم، نیم مثقال، 4 گرم، یک مثقال، 5 گرم با طرح جدید آن را تهیه کنید. حتی می توانید چاپ پاکت های زعفران خود را نیز به ما بسپارید تا با بالاترین کیفیت آن را برای شما با بهترین قیمت تهیه کنیم.

خرید انواع پاکت زعفران قائنات:

  1. پاکت زعفران قائنات نیم گرم
  2. پاکت زعفران قائنات یک گرم
  3. پاکت زعفران قائنات نیم مثقال
  4. پاکت زعفران قائنات یک مثقال

از آنجا که پاکت های زعفران کمترین هزینه را برای صاحب خود دارد، یکی از انتخاب های اصلی جهت پخش زعفران می باشد. تهیه و بسته بندی آن بسیار ساده بوده و در کمترین زمان با کمترین هزینه قابل تهیه می باشد.
خرید قیمت عمده پاکت زعفران

 

چنانچه قصد دارید تا پاکت های زعفران را با نام و برند خود چاپ کنید، ما می توانیم کمکتان کنیم. طراحی و چاپ پاکت های زعفران را با بهترین کیفیت به شما تحویل می دهیم. چنانچه قصد تهیه پاکت های زعفران را به صورت عمده به صورت عمومی می خواهید می توانید از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید.

 

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *