آیا می‌دانید که فروش ظرف مخصوص زعفران از طریق اینترنت به هر شهر از ایران امکان‌پذیر شده است؟ امروزه بسیاری از مردم که در صنف فروش زعفران فعالیت دارند به دنبال ظروف فروش زعفران هستند. این گونه ظرف ها دارای تنوع زیادی هستند. اگر به دنبال ظرف مخصوص زعفران هستید پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه بفرمایید.

این روزها فروش ظرف زعفران، رونق زیادی گرفته است و به علت تنوع ظروف زعفران در بازار از انواع و اشکال مختلف باعث شده است که روز به روز به تعداد طرح ها و رنگ های مختلف این حوزه افزوده شود.

در این مقاله می خواهیم به معرفی چند نوع از محصولات ظروف بسته بندی زعفران بپردازیم که از محبوبیت زیادتری نسبت به انواع دیگر ظروف برخوردار هستند.

فروش ظروف زعفران

ظروف کریستال ایستاده این روزها به علت صادرات زیاد و همچنین فروش داخل باعث شده است که نسبت به دیگر ظروف پویاتر باشد. یکی از این نمونه ها ظروف اطلسی می باشد. جنس این ظروف از پلاستیک فشرده شده بوده و در نگاه اول شیشه ای به نظر می رسد.

اگر بخواهیم خانواده ظروف اطلسی را به طور کامل شرح دهیم به شرح زیر می باشند.

  • اطلسی نقلی (یک گرم زعفران)
  • اطلسی کوچک(دو گرم زعفران)
  • اطلسی 1/5 گرم
  • اطلسی متوسط(4 گرم زعفران)
  • اطلسی متوسط 6 ضلعی
  • اطلسی 5 گرم
  • اطلسی بزرگ (10 گرم زعفران)
  • اطلسی لارج(بیشتر از 10 گرم)

گزینه هایی که با رنگ سبز مشخص شده اند، در بازار از محبوبیت خاصی برخوردار هستند و بیشتر خرید و فروش می شوند.

این ظروف زعفران به صورت ایستاده و استوانه ای شکل هستند و جنس شان از نوع کریستال شیشه ای بوده و از حجم یک گرم زعفران تا 25 گرم زعفران را می توانند در درون خود جای دهند. دارای درب فشاری دارند و هنگام بسته شدن در جای زعفران شیشه ای هیچگونه تغییری از لحاظ کیفیت، حرارت، دما و عطر و بو در خواص زعفران ایجاد نمی شود.

به خاطر ویژگی هایی که ظرف جای زعفران دارند، می‌توان از آن ها به عنوان ظرف نگهداری از هل هم استفاده نمود.

ظرف نگهداری هل و زعفران

اگر بخواهیم سری به ظروف فلزی مخصوص زعفران بزنیم و نمونه های پر فروش آن را ذکر کنیم به شرح زیر می باشند.

خاتم یک مثقالی و خاتم ۱۰ گرم طرح دار، این ها، یکی از زیباترین و سنتی ترین ظروف هستند که از قدیم تا به حال هنوز در بازار از رونق خاصی برخوردار است و کسبه بازار برای بسته بندی زعفران از این نوع خاتم ها استفاده می‌کنند.

طرح روی ظروف خاتم، اصالت ایرانی و همچنین آداب و رسوم و سنت‌های قدیمی را زنده می کند، برای همین است که این ظروف هنوز هم استفاده می شوند.

ظرف خاتم مخصوص زعفران
ظرف خاتم مخصوص زعفران

به خاطر فروش بالای این ظروف برای آن کاورهایی در سایز های مختلف جهت شکیل تر شدن آن ایجاد شده است. یکی از مزایای این ظروف این است که محکم بوده و در برابر ضربه مقاوم می باشد. مقدار حجم زعفران سر گلی که در درون این ظروف خاتمه طرح دار قرار می گیرد یک مثقال و ۸ گرم می باشد(البته منظورمان خاتم یک مثقالی و خاتم ده گرمی بود).

برای این ظروف جعبه های چوبی هم طراحی شده که زیبایی آن را دو چندان کرده است و علاوه بر جعبه های چوبی شما می توانید از پک های هدیه مخمل هم جهت کادو دادن استفاده کنید.

چنانچه قصد تهیه ظروف زعفران را دارید می توانید با واحد فروش ثمین پک ارتباط برقرار نموده و ظروف مخصوص زعفران را سفارش دهید.

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *