قوطی زعفران 5 گرمی در بازار چند است؟ مرکز خرید قوطی زعفران 5 گرمی در بازار چقدر است؟ از کجا قوطی زعفران به صورت اینترنتی تهیه کنیم؟ خرید انواع قوطی های زعفران در مشهد به صورت عمده کجاست؟

فروش قوطی زعفران 5 گرمی یکی از پر مصرف ترین قوطی ها در بازار زعفران و ادویه جات می باشد. با توجه به اینکه این نوع قوطی ها حجم بیشتری از زعفران را در خود نگه می دارند، می توان از خورد شدن زعفران هم جلوگیری کنند.

بسته به نوع زعفرانی که شما استفاده می کنید، اگر حجم دار باشد می توانید از قوطی بزرگتری مثل قوطی زعفران 5 گرمی که به مقدار یک مثقال زعفران داخلش ریخت.

قوطی فلزی زعفران 5 گرمی در بازار بیشتر برای زعفران نگین استفاده می شود. مقدار 5 گرم زعفران سرگل به راحتی داخل آن ریخته می شود ولی از آنجایی که زعفران نگین دارای حجم بیشتری است و نیاز به قوطی بزرگتری هم می باشد، بیشتر این نوع بسته بندی را جهت مصرف نگین و سرگل استفاده می کنند.

شما در فروشگاه ثمین پک که در زمینه فروش انواع قوطی و جعبه زعفران فعالیت می کند می توانید انواع بسته بندی زعفران هم به صورت قوطی و چه به صورت پاکتی را با بهترین قیمت تهیه کنید.

همانطور که می دانید یکی از عوامل موفقیت در فروش محصولات در بازار زعفران، بسته بندی مناسب و شکیل این محصول می باشد. ما قبلا این امکان را به صورت آفلاین عرضه می کردیم ولی امروزه با گسترش اینترنت و درست شدن بستر کار خرید و فروش قوطی زعفران برای شما تولیدکنندگان عزیز، زعفران فراهم شده است تا بتوانید زعفران خود را با انواع مختلف قوطی و جعبه زعفران که طراحی و تولید شده است جهت بسته بندی زعفران استفاده نمایید و به بازار عرضه کنید.

کلیه قیمت قوطی زعفران و جعبه زعفران با قیمت همکار بوده و برای اینکه دیگر شما این دغدغه را برای تولید بسته بندی زعفران نداشته باشید، فراهم شده است.
شما می توانید جهت دیدن نمونه ظروف و همچنین اطلاع از قیمت خرید با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *