از کجا می توان قوطی فلزی طرح خاتم را تهیه کرد؟ مزایا و معایب قوطی های فلزی چیست؟ کدام ظروف بسته بندی زعفران از لحاظ قیمت همه مناسب تر می باشند؟ بهترین و شیک ترین نوع بسته بندی زعفران کدام است و از کجا می توان آن را با بالاترین کیفیت سفارش داد؟

همانطور که در مقاله خرید انواع قوطی های فلزی زعفران و قیمت فروش انواع ظروف خاتم زعفران و فروش عمده قوطی زعفران خاتم استوانه ذکر کردیم، قوطی و بسته بندی زعفران دارای فراز و نشیب طولانی بوده و هر کدام از بسته بندی ها برای خود دوران طلایی و رو به افولی را دارند.

خرید انواع ظروف بسته بندی جدید خاتم زعفران

قوطی خاتم زعفران یک مثقال

ولی ما سعی نموده ایم در این مقاله راجع به قوطی فلزی طرح خاتم صحبت کنیم و اینکه این نوع قوطی ها چه مزایا و چه معایبی دارند. قوطی های فلزی در مقایسه با انواع ظروف از مزایای متعددی برخوردارند. از آن جمله می توان موارد زیر را ذکر کرد:

  • امکان حفاظت کامل محتویات قوطی در برابر رطوبت، چربی، نور، فرار عطر و طعم، اکسیژن، صدمات مکانیکی و غیره
  • مناسب بودن جهت ارائه و نگهداری ماده غذایی در شرایط محیط
  • عدم امکان دستکاری محتویات

اما بهای قابل توجه فلزات و هزینه نسبتا بالای تولید منجر به گرانی قوطی های فلزی می شود، بعلاوه فلزات از بقیه مواد بسته بندی به جز شیشه، سنگین ترند و در نتیجه هزینه حمل و نقل آنها زیادتر است.

قیمت ظروف زعفران فلزی

نظر به اینکه نور،دما و رطوبت باعث می‌شود که عطر و خواص زعفران زایل شود، لذا برای نگهداری زعفران در شرایط دور از روشنایی و سایر عوامل، قوطی های سربسته بسیار مناسب است. زعفران خشک را چندین سال بدون آنکه عطر و طعم آن تغییر کند، در داخل قوطی های دربسته می توان نگهداری کرد.

ویژگی های بالای قوطی های فلزی که امروزه با طرح خاتم در بازار موجود است را اگر بحث وزن آن را فاکتور بگیریم، هیچ معایب دیگری نداشته و همیشه یکی از پرفروش ترین نوع قوطی و بسته بندی زعفران بوده و هستند.

خرید ظرف خاتم زعفران

 

در سالهای اخیر این نوع ظروف به علت اینکه اصالت ایرانی را به همراه دارند، در دنیا بسیار معروف و پرطرفدار شده اند. این زیبایی به طوری بوده است که شرکت های خصوصی زیادی آن را جزء اساسی بسته بندی خود در سفرهای خارجه کرده و همیشه از آن در بحث صادرات استفاده می شود.

اگر شما هم جزء کسانی هستید که در کار پخش و بسته بندی زعفرانید، توصیه می کنیم که یک بار هم که شده به خاطر زیبایی و استحکام بالایی که این نوع ظروف دارند، آن را جزء بسته بندی های خود قرار داده و از آن استفاده کنید. این ظروف معمولا مشتری های خارجه رو به شدت تحت تاثیر قرار می دهند.

khatam 10GD 02

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *