فروش جدیدترین ظروف زعفران

فروش جدیدترین ظروف زعفران

امروزه فروش جدیدترین ظروف زعفران با توجه به شکل ظاهری و زیبایی که دارند مرسوم شده است. بیشتر شرکت های زعفران جدیدترین ظروف زعفران را در بسته بندی خود جای داده اند و در سبد فروش محصولاتشان آن ها را می توانید مشاهده نمایید. اگر شما هم به دنبال جدیدترین ظروف زعفران هستید می توانید این مقاله را بخوانید.

شرکت های زیادی به بحث فروش جدیدترین ظروف زعفران مشغول اند، اما باید دید که این ظروف برای بسته بندی مناسب هستند یا خیر؟ آیا آن سایز یا حجمی که شما می خواهید را دارند یا خیر؟

جدیدترین ظروف زعفران که امروزه وارد کشور می شوند و بیشتر وارداتی هستند، ظروف شیشه ای نام دارند. این ظروف بعضی از شرکت های وارد کننده سعی می کنند که همه سایزهای آن را کامل داشته باشند.

ظروف شیشه ای زعفران دارای چند سایز هستند؟

  1. سایز یک ( نیم گرم)
  2. سایز دو ( یک گرم)
  3. سایز سه ( نیم مثقال)
  4. سایز چهار ( یک مثقال)

شکل و ظاهر این ظروف هم اهمیت دارد. مثلا بعضی از این ظروف با درب چوب پنبه ای وارد می شوند و بعضی از این ظروف با درب پیچی.

بعضی از این ظروف شیشه ای استوانه ای هستند، بعضی ها مربعی و بعضی ها چند ضلعی که نمونه آن را می توانید در سایت ثمین پک مشاهده نمایید.

بیشتر شرکت های صادراتی زعفران از این ظروف هم در داخل ایران و هم در خارج از ایران استفاده می کنند. حتی برای این ظروف با استفاده از طراحان خلاق داخلی نیز بسته بندی هایی طراحی و ساخته شده است که شکل ظاهری آن ها را بسیار زیبا و شکیل کرده است.

پیشنهاد می کنیم که مقاله صادرات جدیدترین ظروف شیشه ای بسته بندی زعفران را هم مطالعه فرمایید.

خود این ظروف شیشه ای به چند دسته تقسیم بندی می شوند، بعضی از این ظروف شیشه ای پیچی خود دارای یک درب پوش هستند که مانع از ورود و خروج عطر و بو و مواد دیگر به آن می شود.

چنانچه قصد خرید یا فروش جدیدترین ظروف زعفران دارید می توانید با واحد فروش سایت ثمین پک در تماس باشید.

جهت خرید این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید: (آقای قربانی)

شماره موبایل: ۰۹۱۵۸۶۵۵۴۹۰

واتس آپ: ۰۹۱۵۸۶۵۵۴۹۰

عضویت در کانال تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 17 =