هاون های برنجی کوچک امروزه از فروش بالایی برخوردار هستند اما چرا اینگونه است؟ هاون های برنجی ظروفی هستند که هیچگاه قدیمی نمی شوند و با توجه به تکنولوژی های جدیدی که وارد بازار شده است باز هم هنوز مورد استفاده هستند. به دلیل کارایی و کاربرد ساده ای که هاون های برنجی کوچک دارند و استفاده از آن بسیار آسان است.

هاون یا هاونگ غالبا از یک ظرف برنجی و یا سنگی با دسته ای از همان جنس (برنجی یا سنگی) می باشد، که توسط آن ادویه یا دانه گیاهان را می کوبند و نرم می کنند. البته از هاون های برنجی کوچک بیشتر برای تزئین و یا کاربرهایی مثل ساباندن زعفران در هنگام آشپزی می توان اشاره کرد.

امروزه بیشتر از هاون های کوچک که از جنس برنجی، مرمر و بلوری هستند، به عنوان تزیین در خانه استفاده می کنند. هاون ها به دلیل اینکه سر و صدای زیادی ندارند و نیاز به سر هم‌ بندی کردن ندارد، در آشپزخانه زیاد کاربرد آن احساس می شود. علاوه بر آن تمیز کردن و شستن آن بسیار راحت می باشد.

جهت زیبایی بخشیدن به هاون ها شرکت‌ ها اقدام به تولید هاون هایی با طرح های مختلفی از قبیل (جام، سنتی، گلدانی و …) نموده اند. این روزها نمونه های کوچک و متوسط، بیشترین طرفدار را در بین مشتریان دارد.

پخش هاون برنجی کوچک به صورت عمده‌ ای و جزئی در مشهد توسط سایت ثمین پک ارائه می شود. با توجه به رونق بازار، هاون های کادویی در کنار زعفران و یا هل به همراه پک های مخملی زیاد استفاده می شود، معمولا اینهاون ها به همراه دیگر ظروف برای سوغاتی و یا هدیه بسیار پر فروش می باشند.

تقاضا برای خرید این نوع هاون ها در مشهد و شهر های بزرگ زیاد است. به دلیل اینکه نیاز است هنگام مصرف به مقدار کافی زعفران مورد نظر خود را بسابانید، بهترین روش استفاده از هاون های کوچک برنجی یا سنگی می باشد که کوبیدن آن توسط دسته ای که دارند راحت تر است.

اگر به دنبال خرید انواع هاون های برنجی با سایز ها و قیمت های مناسب می گردید، می توانید با کارشناسان ما در سایت ثمین پک تماس گرفته و درخواست نمونه کنید با بهتر و راحتر بتوانید اقدام به خرید نمایید.

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *