ظروف بسته بندی استاندارد زعفران باید دارای چه خصوصیت و ویژگی هایی باشد که برای صادرات زعفران مناسب باشد؟ آیا می توانیم از هر ظروف بسته بندی برای صادرات زعفران استفاده کنیم؟ بیشترین ظروف بسته بندی که برای صادرات زعفران مورد استفاده قرار می گیرد چیست؟

ظروف بسته بندی زعفران باید دارای استانداردهایی باشد که بتواند با کشورهای خارجه رقابت کند. از آنجا که امروزه شاهد صادرات بهترین زعفران دنیا از مشهد به خارج از کشور هستیم، بهترین گزینه برای بسته‌بندی و نگهداری از گرانترین سوغات مشهد، یعنی زعفران ظروف فلزی می باشد، که هم استاندارد و هم محافظ خواص زعفران می باشد.

خرید انواع ظروف بسته بندی جدید خاتم زعفران

حجم بالای صادرات زعفران به کشورهای خارجه و دستورالعمل دولت برای جلوگیری از خروج بار کیلویی، بیشترین توجه به ظروف زیبای زعفران معطوف شده است و از این رو توجه زیادی به صادرات زعفران به کشورهای خارجی، بیشتر شرکت ها اقدام به خرید ظروف فلزی نموده اند.

قیمت انواع ظروف بسته بندی زعفران

ظروف فلزی با طرح خاتم در ذهن بسیاری نقش بسته است و طرح خاتم یکی از پرفروش‌ترین طرح هایی است که داشته ایم اما به دلیل استقبال های گوناگونی که از این طرح انجام شد، این ظروف فلزی را با طرح های متنوعی از قبیل گل زعفران، گل قرمز، طرح ترمه و… وارد بازار گشته و شما می توانید از هر طرح و رنگی که دوست داشتید برای بسته بندی و یا صادرات زعفران از این ظروف فلزی استاندارد بهره بگیرید.

قیمت ظروف بسته بندی زعفران مشهد

زعفرانی که در ظروف فلزی بسته بندی و ارسال گردد، به خوبی ارزش واقعی خود را به خریداران نشان خواهد داد. ظروف فلزی استاندارد تأثیر بسزایی در نقش فروش و صادرات زعفران دارد، چرا که این ظروف مناسب بسته بندی زعفران می باشد و حمل و نقل آن هم به گونه ای است که به زعفران آسیبی نمی رسد و همچنین مانع جذب و رطوبت و تغییر در خواص زعفران می شود.

فروش عمده قوطی فلزی فانتزی

استفاده از ظروف فلزی استاندارد، باعث ماندگاری در رنگ و طعم زعفران می شود و علاوه بر آن توجه به خریداران را به خود جلب می‌ کند. چنانچه قصد تهیه ظروف بسته بندی زعفران با هر نوع طرح و رنگی را دارید کافی است با واحد فروش ثمین پک تماس گرفته و از قیمت آن آگاه شده و نسبت به خرید آن اقدام نمایید. هر چقدر که سفارش شما در اندازه های بزرگتری باشد، با قیمت مناسب تری محاسبه خواهد شد.

قیمت خرید ظروف بسته بندی خشکبار

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *