جدیدترین بسته بندی متعلق به گران ترین ادویه ی جهان، زعفران است. زعفران گیاهی است که خواص مختلف درمانی داشته و تنها در محدودی از کشورهای جهان از جمله ایران، به عمل می‌آید. در این مقاله با بررسی یک بسته بندی جالب و شیک برای این محصول همراه شما خواهیم بود.

همان گونه که اشاره شد، ایران از نظر تولید و صادرات این ادویه‌ی خوش عطر و طعم و البته گران قیمت، مقام اول را دارد.

اما متأسفانه به دلیل ضعف در زمینه‌ی فرآوری، بازاریابی و ارائه‌ی محصول به شکل امروزی، زعفران ایران اغلب به صورت فله به کشورهای خارجی فروخته شده و در آنجا با بسته بندی های شیک و به قیمتی بسیار بالاتر به مشتریان فروخته می‌شود.

جدیدترین بسته بندی زعفران

خلاقیت در بسته بندی زعفران

خلاقیت در بسته بندی زعفران ساده ولی جذاب تاثیر بسزایی در فروش محصول زعفران دارد. یکی از دلایل گران بودن محصول زعفران مدت زمان محدود برداشت آن است.

متأسفانه کشاورزان ایرانی به دلیل مشکلات ذکر شده به اندازه تلاش و زحمت خود، سود و درآمدی کسب نمی‌کنند.

هر چند موانع و مشکلات دیگری نیز در این میان دخیل بوده که به افزایش قیمت نهایی این محصول منجر می‌شوند.

شاید ارائه‌ی محصول در بسته بندی شیک با ایده های نو، راه کاری مناسب برای بهبود جایگاه زعفران ایرانی در کل جهان باشد.

بسته بندی که قصد معرفی آن را داریم، جز زیباترین قوطی های زعفران است و عنوان جدیدترین ظروف زعفران را به خود اختصاص داده است.

جدیدترین بسته بندی زعفرانجدیدترین بسته بندی زعفران

ابعاد جدیدترین قوطی شیشه ای

این بسته بندی یک ظرف شیشه‌ای است که می تواند 10 گرم سرگل یا 5 گرم زعفران نگین را در خود جای دهد. ارتفاع این ظرف 6/5 سانتی متر و قطر آن 6 سانتی متر می باشد.

این ظرف با درب پیچی و شیشه ی آن نیز به شکلی طراحی شده که درون آن کاملا قابل دید است و نوار طلایی رنگ همراه با نقش و نگار های برجسته روی درب آن به زیبایی آن افزوده شده است.

دور تا دور دیواره ی این ظرف به صورت طرحی مشبک و برجسته است و بر روی این برجستگی های طلایی نگین هایی زیبا پانچ شده و یکی از نکات مثبت این ظرف شیشه ای این است که رنگ طلایی آن ثابت است و به هیچ وجه در گذر زمان رنگ آن تغییر یا دچار پوسته شدن نمی شود.

از آنجایی که ادویه جات در مجاورت هوا عطر خود را رفته رفته از دست می‌دهند، این بسته بندی به بهترین شکل عطر و طعم و خواص زعفران را حفظ می‌کند.

جدیدترین بسته بندی زعفران

 

کاربرد قوطی شیشه ای

این نوع شیشه علاوه بر زعفران می توان برای سایر ادویه جات و همچنین برای عسل و.. نیز استفاده نمود.

با وارد شدن این نوع قوطی به بازار، خرید آن برای محصول صادراتی بسیار داغ شد و همچنان مشتریان در صدد خرید این نوع محصول زیبا هستند زیرا این قوطی شیشه ای به لحاظ زیبایی و مشتری پسندبودن متمایز از انواع قوطی های دیگر است.

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *