قیمت همیشه برای همه افرادی که در کسب و کار فروش زعفران و همچنین ظروف زعفران هستند مهم است. یکی از اقلامی که همه به دنبال آن هستند قیمت ظرف شیشه ای درب دار برای زعفران است که باعث جلوگیری از نفوذ مواد خارجی به داخل آن شود. ظروف شیشه ای درب دار مدتی هست که جزء بسته بندی های زعفران قرار دارد.

ظرف شیشه ای درب دار چوب پنبه ای و پیچی امروزه به دلیل جدید بودن آن در بسیاری از بسته بندی های زعفران، هم برای مصرف داخل و هم برای مصرف خارج از کشور استفاده می شود. ظرف شیشه ای درب دار از آنجا که جنس آن شیشه بوده و مانع نفوذ مواد خارجی می شود و موجب نگهداری بیشتر زعفران در آن می شود توسط کشورهای خارجی بیشتر پذیرفته شده است.

خرید شیشه چوب پنبه دار

 

ظرف شیشه ای زعفران ارزان

فعلا تولید ظرف شیشه ای درب دار برای زعفران در ایران انجام نمی شود ولی جدیدا سعی شده است که با همان کیفیت وارداتی ظروفی را تولید کرده و روانه بازار شود که هم از قیمت پایینی برخوردار باشد و هم برای مصرف کننده نهایی ارزان تر تمام شود.

در تهیه چوب پنبه آن هم سعی شده است که از مواد درجه یک استفاده شده باشد. ظرف های شیشه ای به خاطر شفافیت بالایی که دارند باعث می شوند که زعفران داخل آن بسیار زیباتر نسبت به ظروف داخل کشور دیده شود. به طوری که امروزه جای خود را در بیشتر شرکت های صادراتی زعفران باز کرده است.

انواع ظروف بسته بندی صادراتی زعفران

قیمت ظروف شیشه ای درب دار

قیمت ظرف شیشه ای درب دار به علت نوسانات دلار، ثابت نیستند و هر بار که این ظروف وارد کشور می شوند دارای قیمتی هستند.

چنانچه قصد تهیه و خرید و حتی این نوع ظروف شیشه ای درب دار را دارید می توانید از طریق واحد فروش سایت ثمین پک در تماس باشید.

 

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *