دیگر نگران بسته‌بندی زعفران و خشکبار نباشید زیرا با به کار گیری از ظروف بسته بندی فلزی و پلاستیکی قادر خواهید بود که همیشه زعفران سالم بدون تغییر در خواص، رنگ، بو و طعم به همراه کیفیت بالا به مشتریان خود عرضه کنید. امروزه انواع ظروف بسته بندی فلزی و پلاستیکی زعفران دست هر خریدار و فروشنده ای برای بسته بندی کردن باز است.

ظروف فلزی زعفران، به شما کمک می کنند که همیشه حمل و نقل زعفران آسان باشد، به خاطر داشته باشید که ظروف پلاستیکی هم مانند سایر ظروف بسته بندی زعفران، در عین سادگی، زیباست. جهت کسب موفقیت کامل در زمینه فروش زعفران و سایر ادویه هاو دمنوش ها، استفاده مناسب از ظروف بسته بندی فلزی و پلاستیکی توصیه می شود.

ظروف بسته بندی فلزی و پلاستیکی، چهار خصوصیت نمایان می‌ سازند که عبارتند از:

  1. ظاهر زیبا و جذاب
  2. حمل و نقل آسان
  3. با کیفیت و مقاوم
  4. از همه مهمتر نگهداری از زعفران.

ظروف زعفران معمولا به واسطه ی طراحی خاص و کیفیت بالایی که دارند در جذب مشتریان تاثیر می‌گذارند.

[su_animate]پیشنهاد می کنیم که مقاله قیمت عمده ظروف بسته بندی زعفران را هم مطالعه فرمایید.[/su_animate]

ظرف پلاستیکی مستطیلی 4 خانه

اشتباه نکنید! ظروف زعفران صرفا جهت زیبایی و جذب مشتریان استفاده نمی شود، بلکه ظروف زعفران از خواص دارویی و درمانی و همچنین بو و طعم آن محافظت می‌ کنند.

بنابراین در این مقاله خواهید آموخت، از ظروف زعفران، جهت بسته بندی به گونه ای استفاده نمایید که از همکاری بین شما و مشتری به هر دو طرف احساس رضایت و مسرت دست یابد. شما به راحتی می توانید از محصول زعفران خود نگهداری کنید به عبارت دیگر، به سادگی با استفاده از انواع و طرح های ظروف مخصوص زعفران در وزن های مختلف جهت جلوگیری از تغییر در زعفران.

در این سایت علاوه بر فروش ظروف فلزی و پلاستیکی ظروف شیشه ای زعفران و هاون های برنجی و سنگی از طریق اینترنت و راه دور به فروش می رسد. شما به راحت می ‌توانید از هر نقطه از ایران، هر نوع طرحی را که انتخاب نموده اید از سایت ثمین پک تهیه و خریداری نمایید.

خرید ظرف پردیس متوسط و بزرگ زعفران

در اینجا منظور از دستگاه بسته بندی زعفران دستگاه دوخت خانگی است، این دستگاه در سه سایز وجود دارد:

  •  ١۵ سانت
  • ٢٠ سانت
  • ٣٠ سانت

در دو نوع وجود دارد

  1.  تایمر دار
  2.  بدون تایمر

قیمت دستگاه دوخت خانگی نیز با توجه به سایز آن نیز فرق دارد. امروزه در رنگ های متفاوت می توان این دستگاه دوخت خانگی را در بازار یافت. برای اطلاع از قیمت می توانید با مسئول فروش در ارتباط باشید.

انواع ظروف بسته بندی فلزی و پلاستیکی زعفران

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *