اگر شما از وب سایت ثمین پک یا از طریق تلفنی یا شبکه های اجتماعی سفارشی را داده باشید، ما در آخرین مرحله ارسال برای شما یک عدد کد رهگیری یا شماره بارکد یا تلفن ارسال می کنیم.

معمولا طریقه ارسال بار از طریق این مجموعه به سه روش ممکن می باشد.

که قسمت پست خود به دو طریق انجام می شود:

  • ارسال پست سفارشی
  • ارسال پست پیشتاز

که هزینه های هر کدام با توجه به وزن بار سفارش شما ممکن است تغییر کند. هدف ما از این صفحه این است که شما راحت تر و سریع تر بتوانید، سفارشات انجام شده خود را پیگیری نمایید.

پیگیری کد رهگیری از طریق پست

اگر شما از طریق پست سفارش خود را انجام داده باشید، باید طبق راهنمای زیر عمل کنید. این راهنما هم در ارسال پست سفارشی یا پست پیشتاز یکسان می باشد.

ابتدا وارد سامانه پیگیری کد رهگیری از طریق لینک زیر بشوید. بر روی عکس کلیک نمایید.

پیگیری کد رهگیری پستی

تصویر زیر برای شما نمایان می شود که فقط کافی است، کد رهگیری ۲۴ کاراکتری که برای شما ارسال شده، را در باکس مربوطه وارد کنید و بر روی جستجو کلیک نمایید.

اگر به صورت درست کد رهگیری خود را وارد کرده باشید، باید تمام مشخصات خود را در صفحه ظاهر شده ببینید. در این صفحه شما می توانید به صورت کامل تمام مراحل ارسال را به صورت دقیق مشاهده کنید.

  1. در قسمت شماره یک، کد رهگیری دریافت شده از طرف ما را وارد کنید.
  2. در قسمت شماره دو، بر روی دکمه جستجو کلیک کنید، تا مشخصات کامل مرسوله خود را مشاهده نمایید.

پیگیری کد رهگیری از طریق پست

 

پیگیری کد رهگیری تیپاکس

راه بعدی که ما از طریق آن بار را ارسال می کنیم، از طریق تیپاکس می باشد. این سرویس در بعضی از شهرهای ایران در دسترس نیست. پس قبل از انتخاب این روش حتما وجود نماینده آن را در شهر خود چک نمایید.

[alert type=”danger”]دوستان عزیز، بار تیپاکس برای شهرهای غیر از تهران ۴۸ ساعته و حتی بیشتر هم طول می کشد.

تمامی بارهای ارسالی توسط تیپاکس، اول وارد شهر تهران می شوند و بعد از تهران پخش می شوند. در این قبال ثمین پک هیچ مسئولیتی ندارد.[/alert]

استفاده از این سرویس هم بسیار راحت می باشد. لازم به ذکر است که در این روش می توان فقط هزینه ارسال محصول خود را پس کرایه کنید( یعنی هزینه ارسال بار را فقط در شهر خودتان حساب کنید).

برای استفاده از این سرویس ابتدا وارد سامانه پیگیری کد رهگیری از طریق لینک زیر بشوید. بر روی عکس کلیک نمایید.

پیگیری کد رهگیری تیپاکس

هنگامی که روی لینک بالا کلیک کردید وارد سایت تیپاکس می شوید. با استفاده از برگه ای که ما برای شما ارسال کرده ایم می توانید، شماره بارکد خود را، در قسمت شماره بارکد وارد نموده و بر روی دکمه جستجو کلیک نمایید. اگر درست شماره بارکد را وارد کرده باشید، تمام اطلاعات شما به صورت کامل نمایش داده خواهد شد.

  1. ابتدا قسمت شماره بارکد، رو انتخاب کنید.
  2. شماره بارکد دریافت شده را درقسمت شماره بارکد وارد کنید.
  3. بر روی دکمه بررسی کلیک نمایید تا تمام مشخصات بار شما را نمایش دهد.

پیگیری کد رهگیری تیپاکس
توجه داشته باشید که برای شهر تهران حداکثر ۴۸ ساعت و برای شهرهای دیگر ایران تا ۷۲ الی ۹۶ ساعت مرسوله به دست شما می رسد.

ارسال با باربری

در این روش بعد از ارسال از طرف ما یک برگه بارنامه برای شما ارسال می شود که با استفاده از شماره تلفنی که بر روی برگه موجود می باشد، شما می توانید تاریخ رسیدن بار، اینکه از کدام باربری باید تحویل بگیرید و … را جویا شوید.