خرید پلاستیک بسته بندی زعفران

خرید پلاستیک بسته بندی زعفران

اگر در کار بسته بندی زعفران باشید حتما با بسته بندی پاکتی آشنا هستید. بسته بندی پاکتی یکی از بهترین نوع و ارزانترین بسته بندی ها است که هر روزه به تعداد افرادی که به سمت آن روی می آورند بیشتر و بیشتر می شود. به دلیل قیمت بسیار مناسب آن نسبت به انواع ظروف زعفران همیشه جزء اولین انتخاب های افرادی که در کار پخش هستند می باشد.

حتما می دانید که پلاستیک بسته بندی زعفران بسیار مهم می باشد. در سطح اینترنت امکان خرید پلاستیک بسته بندی زعفران وجود ندارد و اگر هم داشته باشد، شخص اطلاعات زیادی در مورد آن ندارد. ما در فروشگاه ثمین پک این امکان را برای شما فراهم کردیم که بتوانید از مرغوب ترین نوع پلاستیک بسته بندی زعفران بدون هیچ مشکلی سفارش دهید.

پلاستیک بسته بندی زعفران دو نوع دارد:

  1. پلاستیک بسته بندی زعفران معمولی
  2. پلاستیک بسته بندی زعفران سلفون

نوع پلاستیک بسته بندی زعفران معمولی (کدر پلاستیک معمولی) از جنس و قیمت بسیار پایین تری نسبت به نوع دوم یعنی پلاستیک بسته بندی زعفران سلفون برخوردار است. البته ناگفته نماند که نوع دوم یعنی سلفون از کیفیت بسیار بالایی همراه با نوع پلاستیک براق بر خوردار است که بسیار محبوب تر از نوع اول می باشد.

به خاطر شفافیت بسیار بالای آن یکی از اولین انتخاب ها می باشد. ولی خب در بین هر انتخاب، سلیقه های مختلفی هم وجود دارد که افراد به راحتی می توانند یکی از آن ها را انتخاب کنند.

پلاستیک بسته بندی زعفران برای ۴ سایز وجود دارد:

  1. پلاستیک بسته بندی زعفران نیم گرمی
  2. پلاستیک بسته بندی زعفران یک گرمی
  3. پلاستیک بسته بندی زعفران نیم مثقالی
  4. پلاستیک بسته بندی زعفران یک مثقالی

هر چهار سایز این پلاستیک های بسته بندی بسیار محبوب هستند. اگر قصد خرید پاکت زعفران را دارید، می توانید به همراه آن پلاستیک بسته بندی زعفران را هم کنارش سفارش دهید.

لازم به ذکر هست که بسته بندی های پاکتی زعفران همراه با سلفون یا پلاستیک بسته بندی زعفران نیست! یعنی اگر پاکت زعفران را شما سفارش دهید، حتما باید ذکر کنید که پلاستیک بسته بندی زعفران را هم به آن اضافه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت ظروف زعفران
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *