خرید عمده قوری زعفرانی

خرید عمده قوری زعفرانی

آیا به دنبال خرید عمده قوری زعفرانی هستید؟ آیا مکانی وجود دارد که بتوان از آنجا به صورت فیزیکی و یا به صورت خرید اینترنتی قوری زعفرانی کوچک را به تعداد کافی با بهترین قیمت تهیه کرد؟ جنس قوری زعفرانی از چیست؟ قوری های زعفرانی یکی از کاربردهایش برای استفاده به صورت تزئینی استفاده می شوند و در چند سال اخیر یکی از پرفروش ترین قوری ها در ایران بوده اند.

خرید قوری های زعفرانی به صورت عمده وجود دارند. اگر شما در کار پخش و یا فروش هستید، یکی از خوش فروش ترین ها، همین قوری زعفرانی می باشد. اگر بخواهیم به صورت کامل آن را بررسی کنیم، این قوری ها دارای دو نوع هستند و هر کدام دارای سایز های مختلفی می باشند.

 

جنس قوری زعفرانی از چیست؟

خیلی ها علاقه دارند که بدانند جنس قوری زعفرانی از چیست؟ این قوری ها به دو صورت وجود دارند:

  • قوری زعفرانی شیشه ای که معمولا از شیشه نشکن هستند و با نام قوری شیشه ای پیرکس معروف هستند. این ظروف نسبت به حرارت مقاوم بوده و در خیلی بالا ذوب نمی شوند.
  • قوری زعفرانی چینی، این جنس در بازار شناخته شده هستند و نیاز به توضیح اضافی نیست.

نقش و نگارهایی که بر روی این قوری ها وجود دارند، معمولا به دوره شاه عباسی بر می گردد، برای همان اگر ببینید بیشتر لوگو ها و عکس هایی که روی قوری های چینی و قوری های شیشه ای زعفرانی می بینید، مربوط به این دوره می باشد و بسیار هم در میان مردم محبوب می باشند.

اگر شما قصد تهیه و خرید قوری زعفرانی به صورت فیزیکی و یا به صورت اینترنتی را دارید می توانید با واحد فروش سایت ثمین پک تماس بگیرید و از نوع و قیمت آن اطلاع پیدا کنید. سعی شده است که اگر شما به صورت تعداد بخواهید، آن را با قیمت همکار و بسیار مناسب، حساب شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت ظروف زعفران
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *