قیمت هاون سنگی کوچک

قیمت هاون سنگی کوچک

هاون های کوچک امروزه به دلیل کاربرد ساده ای که دارند در بیشتر خانه ها یافت می شوند. از آنجایی که سلیقه های افراد متفاوت است بعض از آن ها نوع سنگی آن را انتخاب می کنند. هاون برنجی و سنگی علاقه مندان خودش را دارد. هاون های سنگی پارامتر های مختلفی دارد که یکی از اصلی ترین آن ها قیمت هاون سنگی کوچک می باشد.

قیمت هاون سنگی کوچک نسبت به نوع برنجی آن متفاوت است. از آنجا که هاون های سنگی از ظرافت بیشتری برخوردار است هنگام ساخت آن تلاش بیشتری می شود که بتوان آن را ساخت.

خرید هاون سنگی کوچک

هاون سنگی از تراشیدن سنگ های مرغوب و سخت با ابزارهای مخصوص ایجاد می شود. اندازه های مختلف هاون های سنگی با شکل و شمایل خاص باعث می شود که ساخت آن هم با سختی هایی همراه باشد. هاون های سنگی از قدیم الایام در ایران رواج داشته و قبلا با استفاده از ابزارهای ابتدایی نسبت به ساختن آن اقدام می کردند.

هاون های سنگی بیشتر نماد قدمت ایران را نشان می دهد. هاون های سنگی را در قدیم با نام سرکو هم می شناختند. امروزه بیشتر با نام هاون سنگی شناخته می شود.

ما انواع هاون های سنگی داریم که نوع بزرگ و کوچک آن از معروفیت بیشتری برخوردار است. هاون های سنگی کوچک امروزه در تعداد بسیار بالا ساخته می شود. ساخت هاون های سنگی کوچک هم دقیقا بر اساس سبک قدیم انجام می شود.

اگر بخواهیم به ویژگی های هاون های سنگی اشاره کنیم، باید گریزی به طب سنتی بزنیم. مثلا در طب سنتی تاکید بسیار زیادی شده است که از آسیاب سنگی استفاده کنید.

امروزه کاربردی که هاون سنگی دارند این است که برای کوبیدن انواع، ادویه، حبوبات، سبزیجات، غلات، گندم و حتی مخلوط کردن آن ها با همدیگر و کوبیدنشان اشاره کرد.

اگر قصد خرید هاون چه به صورت سنگی و چه به صورت برنجی دارید می توانید از طریق واحد فروش سایت ثمین پک در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت ظروف زعفران
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *