فروش ظروف مخصوص بسته بندی زعفران

فروش ظروف مخصوص بسته بندی زعفران

ظروف زعفران چه ویژگی هایی دارد؟ قیمت ظروف مخصوص بسته بندی زعفران چقدر است؟ ایا ویژگی های ظروف مخصوص بسته بندی زعفران در فروش محصول زعفران تاثیر گذار است؟

امروزه تقاضا برای ظروف مخصوص بسته بندی زعفران با توجه به قیمت آن در بازار و کیفیت آن متفاوت است. با توجه به اینکه ظروف زعفران از زیبایی خاصی برخوردار است، در فروش محصول زعفران و رضایت مندی مشتریان بسیار تاثیر گذار است.

هدف از فروش ظروف زعفران برای جلوگیری از آسیب دیدگی زعفران و حفظ کردن طعم و خواص آن می باشد و هم به عنوان نگهدارنده ای با کیفیت از آنها می توان استفاده کرد، مانند پک های کادوئی که امروزه توجه بسیاری را به خود جلب کرده است و بازار پک های کادوئی بسیار پر رونق تر شده است.

در ادامه ی مقاله به ویژگی های ظروف مخصوص زعفران می پردازیم، تا برای خرید انواع ظروف زعفران راهنمای شما باشد.

فروش ظروف مخصوص بسته بندی زعفران

ویژگی های ظروف مخصوص بسته بندی زعفران

اولین ویژگی ظروف زعفران این است که باید محکم و بادوام باشد تا در صورت یک ضربه دچار شکستگی نشود یا در هنگام حمل و نقل دچار آسیب نشود و جنس آن غیر قابل نفوذ باشد، در هر شرایط آب و هوایی رطوبت یا آب به داخل ظرف زعفران نفوذ نکند.

دومین ویژگی که تاثیر بسیار زیادی در فروش ظروف زعفران دارد، باید بسیار زیبا و شکیل باشد تا نظر مشتری را به خود جلب کند.

فروش ظروف مخصوص بسته بندی زعفران

سومین ویژگی که به اهمیت دارد این است که شما نمی توانید هر گونه ظرفی را برای نگهداری از زعفران انتخاب کنید، جنس ظروف زعفران بسیار مهم است. جنس ظروف زعفران باید به گونه ای باشد که هیچ گونه تغییری در ترکیب زعفران ایجاد نشود و یا باعث آلوده شدن محصول زعفران نشود.

انتخاب بهترین ظرف صادراتی زعفران

ویژگی چهارم ظروف زعفران باید به گونه ای باشد که نگهداری آن بسیار آسان باشد.

آخرین مورد که می توان از آن به عنوان ویژگی مهم ظروف زعفران نام برد و در اصل صادرات بسیار مهم است، اینست که فضای خیلی کمی را بگیرد و حمل و نقل آن بسیار راحت باشد.

فروش ظروف بسته بندی زعفران در مشهد

فروش ظروف بسته بندی زعفران در مشهد بسیار بالاست. از آنجایی که مشهد مرکز اصلی خرید و فروش زعفران است و سوغات این شهر زعفران است هر ساله زائران بسیاری به عنوان یادبود زعفران را برای مصرف شخصی خود و خانواده و همچنین دوستان خود خریداری می کنند. لذا برای فروش زعفران در مشهد نیاز به ظروف بسته بندی است.

تولیدکننده ظروف بسته بندی زعفران

تولیدکننده ظروف بسته بندی زعفران در ایران بسیار زیاد است و اما مرکز اصلی تولیدکنندگان ظروف بسته بندی زعفران در مشهد قرار دارند. تولیدکننده ظروف بسته بندی زعفران در تلاش است تا هر روزه طرح های جدیدی را وارد بازار کند و تمامی نیاز و سلیقه ی مشتریان را در نظر دارد و سعی دارد تا تمامی سلیقه ها را پوشش دهد. خرید از تولیدکننده و مرکز اصلی برای شرکت ها و فروشگاههای زعفران بسیار مهم است زیرا آنها با خرید عمده ظروف زعفران هزینه کمتری را می پردازند.

فروش ظروف مخصوص بسته بندی زعفران

ظروف کریستالی فانتزی

ظروف کریستالی فانتزی جز پرطرفدارترین ظروف کریستالی است. این ظروف برای بسته بندی خشکباری چون آجبل، میوه خشک شده و انواع شکلات های رنگی و… نیز اسفاده می شود. بعضی از مشتریان اقرار کردند که خرید آنها صرفا جهت بسته بندی کریستال فانتزی آن بوده است که جذب آن شده اند. این ظروف در طرحهای گوناگون قلبی شکل، ستاره ای و.. تولید می شود.

ظرف کریستال ستاره ای بزرگ

ظروف بسته بندی خشکبار

ظروف بسته بندی خشکبار از جمله ظروفی است که در هر خانه ای نیاز است. خشکبار نیاز به ظروفی دارد که بتواند به مدت طولانی بدون آسیب و خراب شدن محصولات از آنها نگهداری کند تا تغییری در طعم و ترکیب آنها ایجاد نشود. تنوع ظروف بسته بندی خشکبار بسیار زیاد است می توان از ظروف فلزی خاتم و ظروف تخت کریستالی استفاده کرد که هر کدام آز این مدل ها دارای طرح های متنوعی است و هر مشتری بسته به نیاز و سلیقه ی خود می تواند انتخاب کند.

خرید ظرف پلاستیکی

جعبه زعفران مشهد

جعبه زعفران مشهد لاکچری ترین ظرف زعفران است که رنگ ها و طرح های مختلف طراحی و تولید می گردد. محتویات جعبه زعفران مشهد می تواند علاوه بر ظرف زعفران ظروفی دیگر جهت بسته بندی زرشک یا هل و.. همچنین یک عدد قوری جهت دم کردن زعفران و یک عدد هاون نقلی جهت کوبیدن و نرم کردن زعفران یا هل قرار بگیرد.

بهترین سوغات مشهد پک های چوبی زعفران است که تمام محتویات آن کامل است و می تواند بهترین هدیه از طرف شما برای یک دوست باشد. صادرات این جعبه های زعفران بسیار زیاد است ر کشورهای خارجه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

فروش ظروف مخصوص بسته بندی زعفران

ظرف خاتم زعفران

ظرف خاتم زعفران دارای سایز و طرح های مختلفی است که در اینجا برای انتخاب بهتر و تصمیم گیری رآحت تر به معرفی آنها می پرازیم.

انواع ظروف خاتم زعفران

 1. خاتم فلزی یک گرم
 2. خاتم فلزی ۱۲ ارتفاع ۱۰ _مناسب ۵۰ گرم زعفران
 3. خاتم فلزی ۱۲ ارتفاع ۲ – مناسب ۱۰ گرم زعفران
 4. خاتم فلزی ۱۲ ارتفاع ۳ -مناسب ۱۵ گرم زعفران
 5. خاتم فلزی ۱۲ ارتفاع ۵ – مناسب ۲۰ گرم زعفران
 6. خاتم فلزی ۱۷ ارتفاع ۱۰- مناسب ۲۰۰ گرم زعفران
 7. خاتم فلزی ۱۷ ارتفاع ۱۵ – مناسب ۲۵۰ گرم زعفران
 8. خاتم فلزی ۱۷ ارتفاع ۲- مناسب ۳۰ گرم زعفران
 9. خاتم فلزی ۱۷ ارتفاع ۳ – مناسب ۵۰ گرم زعفران
 10. خاتم فلزی ۱۷ ارتفاع ۵ – مناسب ۱۰۰ گرم زعفران
 11. خاتم فلزی ۱۷ ارتفاع ۸ – مناسب ۱۵۰ گرم زعفران
 12. خاتم فلزی ۲۳ ارتفاع ۱۰ – مناسب نیم کیلو زعفران
 13. خاتم فلزی ۲۳ ارتفاع ۱۵ – مناسب یک کیلو
 14. خاتم فلزی ۲۳ارتفاع ۲_ مناسب ۸۰ گرم زعفران
 15. خاتم فلزی ۲۳ ارتفاع ۳- مناسب ۱۰۰ گرم نگین
 16. خاتم فلزی ۲۳ارتفاع ۵ – مناسب ۲۵۰ گرم زعفران
 17. خاتم فلزی ۳ گرم – مناسب نیم مثقال
 18. خاتم فلزی ۱۰ گرم دو طرفه
 19. خاتم فلزی ۱۰ گرم یک طرفه
 20. خاتم فلزی ۵ گرم

خرید ظرف خاتم زعفران 2 گرمی

جهت خرید قوطی و بسته بندی زعفران میتوانید با واحد فروش ثمین پک در ارتباط باشید:
محمد قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پک واتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفران تلگرام: ورود به کانال تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =