در چند سال اخیر خرید ظرف خاتم زعفران زیادتر شده است. دلیل آن هم این است که در چند سال اخیر ظرف خاتم زعفران با انواع طرح ها و رنگ های مختلف تولید شده و وارد بازار شده است. به همین دلیل از ظرف خاتم استقبال بی نظیری شده و فروش ظرف خاتم زعفران را چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور بالا برده است.

از آن جا که ظرف خاتم دارای وزن کمتری نسبت به ظرف های شیشه ای است باعث شده است که خرید ظرف خاتم زعفران افزایش پیدا کند. نقوش زیبایی که بر روی آن ها حک شده و هر بار با طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شود، جذابیت آن ها را بالا برده است.

خرید ظروف بسته بندی زعفران در تهران

خرید قوطی خاتم زعفران

ظروف فلزی خاتم برای حجم های بالا

ظروف بسته بندی زعفران یکی از مهمترین قسمت ها جهت فروش زعفران می باشد. اگر ظروف بسته بندی را اشتباه انتخاب نمایید، قاعدتا در بخش فروش زعفران با مشکل روبرو خواهید شد.

خوبی که ظرف خاتم زعفران دارد، سبک بودن آن است. بنابراین یکی از ظروفی است که بیشتر برای صادرات انتخاب می شود. چون علاوه بر وزن کمتر، دارای بدنه ای مقاوم در برابر ضربه می باشد و هزینه کمتری هم برای فرد ارسال کننده یا دریافت کننده دارد.

به همین دلیل است که فروش ظرف خاتم زعفران روز به روز در حال بالا رفتن است. یکی از دلایلی که بیشتر نقش جذب کنندگی را دارد نقوش و خاتم کاری های روی این ظروف است که یاد هنر ایرانی می افتیم.

خرید اینترنتی قوطی فلزی زعفران

بسته بندی خاتم زعفران در طرح های مختلف

بسته بندی خاتم زعفران از وزن های نیم گرم شروع شده و تا وزن های یک کیلوگرم هم یافت می شود که بستگی به شما دارد که می خواهید از کدام وزن و کدام طرح استفاده کنید. البته ناگفته نماند که طرح های مختلف فقط بر روی انواع پرفروش آن اجرا شده است و بقیه وزن ها بر اساس طرح خاتم کاری شده هستند.

فروش اینترنتی پک هدیه زعفران ممتاز قائنات

به طور مثال اگر بخواهیم مثال بزنیم، ظرف خاتم زعفران یک مثقالی یا 5 گرمی یکی از آن ها است.

جعبه خاتم زعفران

جعبه خاتم زعفران به بسته بندی خاتم زیبایی و اصالت می بخشد. هنگامی که ظرف خاتم داخل جعبه چوبی قرار می گیرد مشتری پسند تر می شود و مشتری استقبال بیشتری برای خرید نشان می دهد. جعبه خاتم زعفران می تواند به عنوان هدیه به دوستان و آشنایان استفاده شود. یکی از مزایای مثبت باکس های چوبی امکان هک نام و برند شخصی می باشد

فروش ظروف بسته بندی زعفران در مشهد

اگر شما هم قصد خرید ظرف خاتم زعفران را دارید می توانید با واحد فروش سایت ثمین پک تماس بگیرید و استعلام قیمت کنید.

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *