موقعی که حرف از ظروف زعفران می شود انتظار داریم هم کیفیت مطلوب و خوبی داشته باشد و هم قیمت مناسب، ارزان و به صرفه ای داشته باشد. یکی از ظروفی که هم قیمت مناسب و کیفیت بسیار خوبی دارد، همین قوطی کریستال تخت اسپانیا است که دارای سه نوع می باشند. خرید ظروف بسته بندی کریستالی امروزه یکی از به صرفه ترین نوع قوطی ها در بازار می باشد که می خواهیم در ادامه در مورد آن ها صحبت کنیم.

ظروف بسته بندی کریستالی به انواع مختلفی تقسیم می شوند، خرید ظروف بسته بندی کریستالی امروزه یکی از به صرفه ترین نوع قوطی ها در بازار می باشد که در ادامه می خواهیم در مورد آن ها صحبت کنیم.

تولیدکنندگان ظروف بسته بندی ادویه

خرید ظروف بسته بندی کریستالی

قوطی های کریستالی دارای سه نوع می باشند:

  1. ساده
  2. دورطلا
  3. وچاپدار

و قوطی های کریستال تخت در دو شکل ( بیضی و دایره ای) عرضه می شوند.

تولید کننده ظروف بسته بندی زعفران

این ظروف دارای وزن های مختلفی می باشد که از وزن نیم گرم، یک گرم، دوگرم، نیم مثقال، یک مثقال، دومثقال، سه مثقال، چهار مثقال و پنج مثقال در بازار و توسط عرضه کننده ها وجود دارد.

خرید قوطی کاپ بزرگ

ظروف بسته بندی کریستالی دارای ویژگی زیادی می باشد که اگر بخواهیم مورد کریستال تخت را نام ببریم، یکی از ویژگی های بارز این قوطی، سبک بودن آن است،  که به راحتی حتی در تیراژهای بالا هم، حمل و نقلش آسانتر از قوطی های کریستالی ایستاده است.

شما از هر نظر به این قوطی نگاه کنید مرقوم به صرفه است. حتی اگر بخواهید چاپ تخصصی روی قوطی اسپانیا بزنید، با کمترین هزینه نسب به قوطی‌های دیگر مثل (گوهر و آذین) می توانید برند خود را روی قوطی خود تبلیغ کنید.

قوطی اسپانیا در رتبه چهارم بعد از آذین، گوهر و خاتم قرار دارد و کمی ناشناخته ست. ولی وزن کم، قیمت مناسب، دارای سایزهای مختلفی می باشد که باعث شده یکی از پرفروش ترین قوطی ها باشد.

قوطی تخت اسپانیا و کریستال، محصول و ساخت مشهد بوده و به سراسر ایران فرستاده می شود. چنانچه قصد تهیه و خرید ظروف بسته بندی کریستالی را دارید می توانید با واحد فروش سایت ثمین پک که در پایین همین صفحه وجود دارد تماس بگیرید و استعلام قیمت نمایید.

قیمت ظروف کریستال زعفران

قیمت ظرف بسته بندی زعفران

قیمت ظرف بسته بندی زعفران به عواملی چون جنس ظرف، طرح و اندازه آن بستگی دارد. از آنجایی که تنوع و تعداد ظروف بسته بندی زعفران بسیار زیاد است، قیمت دادن در این مقاله امکان پذیر نمی باشد و اما در قسمت فروشگاهه تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت نیز جهت انتخاب بهتر شما در اختیار شما گذاشته شده است.

فروش ظرف مناسب برای نگهداری زعفران آسیاب شده

ظروف بسته بندی خشکبار

ظروف بسته بندی خشکبار پرکاربردترین ظروف بسته بندی در فروشگاهها است. امروزه انواع خشکبار را برای فروش در ظرف های خاتم یا کریستالی بسته بندی می کنند. زیرا این قوطی ها در فروش تاثیر به سزایی دارند. قطعا مشتریان از بسته بندی هایی که به جز نایلون یا سلفون باشند استقبال بی نظیری دارند.

خرید خاتم فلزی زعفران و خشکبار

خرید قوطی فلزی بزرگ زعفران

 

ظروف پلاستیکی بسته بندی خرما

ظروف پلاستیکی بسته بندی خرما از جمله ظروف شبه کریستال است که امروزه به جای جعبه های مقوایی استفاده می شود. این ظروف پلاستیکی به گونه ای است که می تواند خرما را به مدت طولانی بدون تغییرات در رنگ و طعم آن نگهداری کند. این نوع بسته بندی بسیار زیبا بوده و خرمای داخل آن از بیرون کاملا نمایان است و برای مشتری کاملا قابل دید می باشد.

خرید ظرف پلاستیکی مستطیل

خرید ظرف پلاستیکی

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *