خرید ظروف بسته بندی زعفران در تهران با قیمت مناسب درخواست همه افرادی است که به کار فروش زعفران مشغول هستند. بعضی از شرکت ها و افراد دوست دارند که ظروف بسته بندی زعفرانی را خریداری نمایند که دیگر شرکت ها آن ها را نداشته باشند و یا به اصطلاح خاص باشد که اولین پخش کننده این افراد باشند.

قیمت خرید ظروف بسته بندی زعفران در تهران با توجه به مدل ها و انواع مختلفی که وجود دارد، دارای قیمت های مختلفی می شود. ما ظروف زعفران مختلفی داریم که یک نمونه از آن ها ظروف ایستاده کریستالی هستند که دارای مدل های متنوعی می باشند.

تولیدکنندگان ظروف بسته بندی ادویه

این مدل ها را بیشتر با نام های قوطی آذین، قوطی اطلسی، قوطی گوهر و … می شناسند که برای نگهداری و حفظ زعفران خریداری می شوند و باید این اطمینان را داشته باشید که به دلیل شبه کریستالی بودن اینگونه ظروف بسته بندی و عدم شکنندگی آن که جزء خصوصیات ویژه ی آن است، میتوانیم با خیالی آسوده و به مدت زمانی طولانی از این ظروف بسته بندی استفاده کنیم.

زمانیکه از ظروف نگهداری و بسته بندی زعفران سخن به میان می‌آید، می خواهیم چیزی در خور توجه داشته باشیم که علاوه بر نگه داشتن زعفران با مدت زمان بیشتر و نگه داشتن عطر آن , به طور همزمان زیبایی دو چندانی را به دلیل داشتن طرح خاص و جدیدی را خواهیم یافت.

قیمت ظروف کریستال زعفران

جنسی که در این ظروف استفاده است از گرانول پلی استایرن هست که با داشتن درب فشاری، امکان باز و بسته کردن راحت را به ما خواهد داد.

این نوع ظروف دارای طرحی هستند که در بازار ممکن است زیاد با آن نام آن ها را بشنوید. مثلا دور طلا، یا بدون نوار دور طلا، که در این نوع ظرف های بسته بندی زعفران مورد استفاده قرار گرفته است و میتوانید با سفارش این محصول، جعبه های مقوایی را برای هر چه زیباتر کردن آن ها همزمان سفارش داده و تهیه کنید.

سفارش چاپ و بسته بندی زعفران

ظرف خاتم زعفران تهران

ظرف خاتم زعفران تهران جز باکیفیت ترین ظروف زعفران است. تنوع ظروف خاتم زعفران بسیار زیاد است دارای طرح های گوناگونی از جمله ترمه، ترنج، گل زعفران، فیروزه ای، زرد خزان و… نیز می باشد. این ظروف فلزی کاملا مستجکم و مقاوم است. در اینجا برای اینکه در انتخاب ظرف مرود نظر راهنمای شما باشد انواع آن را به شما معرفی می کنیم.

خرید ظروف بسته بندی زعفران در تهران

قیمت ظروف زعفران فلزی

انواع ظروف خاتم زعفران

 1. خاتم فلزی یک گرم
 2. خاتم فلزی 12 ارتفاع 10 _مناسب 50 گرم زعفران
 3. خاتم فلزی 12 ارتفاع 2 – مناسب 10 گرم زعفران
 4. خاتم فلزی 12 ارتفاع 3 -مناسب 15 گرم زعفران
 5. خاتم فلزی 12 ارتفاع 5 – مناسب 20 گرم زعفران
 6. خاتم فلزی 17 ارتفاع 10- مناسب 200 گرم زعفران
 7. خاتم فلزی 17 ارتفاع 15 – مناسب 250 گرم زعفران
 8. خاتم فلزی 17 ارتفاع 2- مناسب 30 گرم زعفران
 9. خاتم فلزی 17 ارتفاع 3 – مناسب 50 گرم زعفران
 10. خاتم فلزی 17 ارتفاع 5 – مناسب 100 گرم زعفران
 11. خاتم فلزی 17 ارتفاع 8 – مناسب 150 گرم زعفران
 12. خاتم فلزی 23 ارتفاع 10 – مناسب نیم کیلو زعفران
 13. خاتم فلزی 23 ارتفاع 15 – مناسب یک کیلو
 14. خاتم فلزی 23ارتفاع 2_ مناسب 80 گرم زعفران
 15. خاتم فلزی 23 ارتفاع 3- مناسب 100 گرم نگین
 16. خاتم فلزی 23ارتفاع 5 – مناسب 250 گرم زعفران
 17. خاتم فلزی 3 گرم – مناسب نیم مثقال
 18. خاتم فلزی 10 گرم دو طرفه
 19. خاتم فلزی 10 گرم یک طرفه
 20. خاتم فلزی 5 گرم

خرید اینترنتی قوطی فلزی زعفران

فروش ظرف زعفران در تهران

فروش ظرف زعفران در تهران بسیار با استقبال بالایی رو به رو است. از آنجایی که تهران پایتخت ایران است و پر جمعیت ترین شهر ایران می باشد به همین دلیل مصرف زعفران در این شهر بسیار بالاست. برای مصارف خانگی، رستورانها و همچنین شرکت های زعفران که صادرات زعفران را به کشورهای خارج به عهده دارند لذا جهت بسته بندی زعفران نیاز به ظروف زعفران می باشد تا به بهترین شکل بسته بندی گردد. بسیاری از فروشگاهها و عطاری های کلان شهر تهران ظروف مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی از معتبر ترین فروشگاه ظروف زعفران با نام ثمین پک خریداری می کنند.

انتخاب بهترین ظرف صادراتی زعفران

جعبه زعفران مشهد

جعبه زعفران مشهد بسیار پرطرفدار است و در تمامی شهرها شناخته شده است. در تهران بسیاری از فروشگاهها جعبه زعفران مشهد را سفارش می دهند آنها مدعی هستند بسیاری از مشتریان به دنبال جعبه زعفران مشهد هستند زیرا دارای کیفیت عالی و تنوع بسیاری است. برای سفارش جعبه زعفران مشهد می توانید با مسئول فروش سایت ثمین پک در ارتباط باشید.

سفارش چاپ و بسته بندی زعفران

 

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *